Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek későn (20 éves kora...

Akinek későn (20 éves kora után) lesz az első barátja, annak lehet még később párkapcsolata, gyereke?

Figyelt kérdés

Csak mert 20 éves múltam és még soha nem volt barátom. Már kezdem úgy érezni, hogy nem is lesz. Gyerekem meg végképp nem...


Szeretném tudni van-e olyan aki ilyen cipőben járt mint én, viszont X év elteltével mégis lett családja.

Van-e reményem?


2010. júl. 4. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


22 évesen lett egy barátom, 26 évesen meg férjhez mentem (nem hozzá.)

2010. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Majd ha 30 múltál és ugyanitt tartasz,na akkor elkezdhetsz aggódni.
2010. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, semmivel nem vagy elkésve. Nekem 21 éves koromban lett barátom, sajnos vele tönkrementek a dolgok, de később lett másik párom, akivel most az összeköltözést tervezzük.

Semmiről nem vagy még lemaradva, sőt, szerintem sokkal jobb ez, mint ha 14 évesen már a fiúk után futkoztál volna.

2010. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

igaz, nekem 18 évesen lett egy barátom ( 10 hónap után szakítottunk), de úgy érzem nem ettől függ, hogy lesz-e családod-egyébként azóta nem volt barátom. Legalábbis én nagyon bizakodó vagyok. Fel a fejjel!:)

20L

2010. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak mert ez annyira frusztrál, hogy körülöttem a legtöbbeknek már 1-2-3 éve tartó párkapcsolata van, én meg annyira le vagyok maradva. Tudom, hogy ez nem verseny, de mégis úgy érzem ők emiatt (nem tudom másként írni) feljebb valóak, jobbak lennének mint én. Igaz önbizalmam nulla, talán ezért érzem így, és ezért nem is volt még barátom...
2010. júl. 4. 10:46
 6/16 anonim ***** válasza:

10:44-es vagyok, kicsit engem is zavar, de próbáld elterelni a gondolataidat!:)

Idővel úgyis összejön!:)

2010. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy elkésve.


Nekem 22,5 évesen lett először kapcsolatom. Azóta már a férjem.

(Nevetve szoktam mondani, hogy én nem a mennyiségre, hanem a minőségre hajtottam.)

2010. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.


Teljesen meg tudlak érteni, mert én is így éreztem magam. Az egyik barátnőmnek már férje és gyereke volt, mikor nekem még csak egy kapcsolat sem jött össze.

Önbizalmam nekem sem volt.

És amikor nem is hittem volna, csak úgy hipp-hopp összejöttem egy nagyszerű férfival.

2010. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 éves koromban lett barátom, 21 évesen hozzámentem és azóta is boldogan élünk - immár 2 gyerkőccel - 15 éve. Szóval nem lehetetlen a dolog. Sőt fiatalon (22 évesen) lettem anyuka, tehát még az sem lehetetlen, hogy elsőre megtalálod az igazit. De ha nem, akkor sincs baj, még nagyon fiatal vagy!
2010. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Inkább te érezheted magadat fentebbvalónak! Nem biztos,hogy az a jó,ha egy nő cserélgeti a barátait! Nem vagy elkésve semmivel. Sőt,valószínű,hogy hamarobb lesz egy rendes pasid,mint a sok életet kiélvező nőnek.

27/F

2010. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!