Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy barátnőm 21 éves, van...

Egy barátnőm 21 éves, van párkapcsolata, nagyon szeretik, de nem tud együtt lenni a fiúval, mert annyira fáj neki. Szűz még. Mit tegyenek hogy sikrüljön az "első"?

Figyelt kérdés
Fájhat ennyire az első, mert nekem nem fájt!
2008. jan. 23. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy fájhat.Nekem is fájt nagyon csak a 3. próbálozásra jött össze a dolog. Mármint ez félóra leforgását jelenti kb. Én voltam felül tehát én tudtam irányítani, ahogy nekem jó volt. Irtóra fájt elsőre ezért leszálltam barátomról. Kicsit kényeztetett a kezével, szájával majd ismét próbáloztunk sikertelenül, De a türelem rózsát terem, na és persze a kitartás! Harmadszorra sikerült. Igaz nagyon fájt, de az utána következő együttlét már jó volt, élveztem a kényeztetést!Hajrá neki! Kívánom hogy sikerüljön!:)
2008. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp áli át, nekem sem fájt.

Javaslom a sok sikosító használatát, az csak segíthet!És fontos a sok előjáték, de főleg a ráhangolódás, a lazítás, hogy valóban akarja és ne féljen. Először hatoljatok be csak a férfi kezével, egy ujjával, ha kellemes, akkor kettővel , és ha az is, akkor hárommal, onnan egy lépés csak a közösülés. Finoman, lassan. EGy bizonyos fájdalmon túl kell lépni, kb 2-3 mp alatt elmúlik. Ha nem, akkor megint próbálkozni. Ne féljetek, nyugodtan, tabuk nélkül, sok előjáték, sok orális szex és ujjazás.

2008. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
birom az ilyen kérdéseket, hogy "barátnőm". nem értem ha ez egy név nélküli fórum akkor meg miért kell barátnőmőzni...nagyon gáz, és pláne hogy nehogy rájöjjenek egyböl "hát nekem nem fájt". és abbol is látszik hogy te vagy a barátnő hogy akkor nem kérdeznél ilyet mert ha te már átestél volna rajta akkor biztos tudnád h mi van. na mindegy, de nagyon szánalmas.
2008. jan. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindekinek egyforma a szűzhártyája. VAn akinek vastagabb. Sajnos nekik nehezebb az első együttlét. Ilyenkor érdemes elmenni nőgyógyászhoz, aki egy kis bemetszést ejt a szűzhártyán, és utána már nincs gond a behatolással.
2008. jan. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!