Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Titeket zavar ez? És...

Csajok. Titeket zavar ez? És ha igen, mit éreztek akkor?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kiváncsi, hogy titeket zavar-e az ha a párotokat megbámulják más fiatal, esetleg vele/veletek egyidős csajok. De úgy hogy direkt ugy helyezkednek és szerepelnek is. DE a párotokat nem érdekli:)

Szóval titeket azért zavar?

Mert tegnap jöttünk haza a nyaralásból a párommal, Ő is észreveszi amikor engem bámulnak a pasik. De volt 3 csaj a Balaton parton és mindig ugy helyezkedtek, hogy lássák a barátomat, persze Őt nem érdekelte, de engem nagyon zavart, és még rám néztek úgy mintha felesleges lennék oda:O

Nem tünik fel nekik, hogy van barátnője és ottvagyok mellette?


2010. júl. 2. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha valaki futólag,véletlenül rápillant a páromra,megnézi magának,az nem zavar,hiszen ez visszajelzés arról,hogy jól választottam annak idején,és jó az ízlésem! :-)

Viszont hihetetlenül irritál,amikor valaki DIREKT,SZUGGESZTÍVEN bámul minket,és feltűnően mustrálja.Igazából rosszul esik az ilyen nők részéről az ilyen mértékű pofátlanság.Viszont,amíg a páromat nem érdekli,nem reagál rá,addig maximum elkönyvelem magamban,hogy rosszul esett ezeknek a nőcskéknek a viselkedése,és próbálom elfelejteni.Jelentet rendezni úgysem érdemes,hiszen csak pofán röhögnének.

2010. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marha jó dolog, hiszen mikor őt bámulják, egyben irigyek is rád érte. Húzd ki magad és legyél büszke a pasidra, akár vissza is kacsinthatsz nekik:-)
2010. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, mikor fiatal, gátlástalan csitrik ebből űznek ipart, hogy elhódítanak, felkínálkoznak, megszereznek. Ez ad nekik önbizalmat, sikerélményt, vagy mifene?Azt meg, aki hölgytársaságban van, nem illik kihívóan bámulni.A páromnak is felajánlotta egy kis ribi, hogy meghívhatlak egy sörre?!!! -Jó,csak hívd már meg a feleségemet is, meg a gyereknek is fizess egy fagyit. Ilyen gátlástalan kis rüfkék ráhajtanak egy pasira!Nem tanulnak ezek illemet az idesjóanyjuktól?
2010. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

:)köszönöm szépen a válaszaitokat!:)

Hát engem is zavart, de a barátom csak nevetett rajtuk hátat forditott nekik, és ennyit mondott:"Istenem, de szánalmasak"

Holnap megint leugrunk 1 napra a Balcsira, majd ha lesz ilyen eset akkor kihúzom magam és vetek rájuk 1-2 "szép" pillantást:D

2010. júl. 2. 15:11
 15/18 A kérdező kommentje:

15:07es nek irom, hogy az már tényleg túlmegy mindenen amikor megis szólítja a párodat!

Totál felháborító! Énis kiakadtam volna, főleg hogy nagyon féltékeny típus vagyok.

De a párod szépen leoltotta a csajt:D

2010. júl. 2. 15:12
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És az ördög nem alszik. Mert lehet valaki rossz passzban, s egy ilyen kis luvnya mindig vállalkozik a vígasztalásra, még ha tudja is, hogy családos ember akadt az útjába. Persze az ember bízik a párjában, de ez már nonszensz. Mi még megsértődtünk, ha egy pasi füttyentett utánunk, itt meg a csaj hívja meg ismeretlenül a pasit. Minő világ!Mondaná Stanci néni:)) Lövellj rájuk a szemeddel kénkövet, ha kihívóak!!:)
2010. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem azért idegesítene. Én akkor úgy megmondanám nekik a magamét. De úgy tennék mint ha nem zavarna, mert akkor meg a barátomat idegesíteném. Egyszerűen szánalmasok. haggyad őket, produkálják itt magukat.
2010. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy a lányok mit éreznek. Inkább büszke lennék, hogy ezek szerint nem csak azért kellek, mert nincs más.
2010. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!