Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Titeket zavar ez? És...

Csajok. Titeket zavar ez? És ha igen, mit éreztek akkor?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kiváncsi, hogy titeket zavar-e az ha a párotokat megbámulják más fiatal, esetleg vele/veletek egyidős csajok. De úgy hogy direkt ugy helyezkednek és szerepelnek is. DE a párotokat nem érdekli:)

Szóval titeket azért zavar?

Mert tegnap jöttünk haza a nyaralásból a párommal, Ő is észreveszi amikor engem bámulnak a pasik. De volt 3 csaj a Balaton parton és mindig ugy helyezkedtek, hogy lássák a barátomat, persze Őt nem érdekelte, de engem nagyon zavart, és még rám néztek úgy mintha felesleges lennék oda:O

Nem tünik fel nekik, hogy van barátnője és ottvagyok mellette?


2010. júl. 2. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar, nézni szabad:)
2010. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
gátlástalan ribiket nem érdekli, h a fiú a párjával van. engem zavar, ha megbámulná őket, de amíg csak bámulás és nem több,még nincs baj.
2010. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Fúú az ilyen ribancokat nem bírom!Szánalmasak!!:D

De engem is nagyon tud zavarni és ilyenkor mind1iknek beverném a pofáját:D

2010. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, utálom, ha megbámulnak... Teljesen mindegy, milyen indokkal (tetszik nekik a pasim, stb...) Tuti elmentem volna máshova, az ember azért megy nyaralni, hogy kikapcsolódjon, nem azért, hogy mások feltűnően megbámulják
2010. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a páromat bámulták, én visszabámultam. Türelmes lány vagyok, általában a csajok előbb feladták. :)
2010. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Engem zavarna,de örülj,hogy a barátod nem foglalkozik velük.Gondolom őszintén SZERET!
2010. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem érdekel.
2010. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha a barátod nem érdeklik ezek a kis ribik, akkor nincs baj. Én különben ilyen helyzetben odakacsintanék nekik, vagy nyelvet nyújtanék, vagy kihívóan visszabámulnék. Aztán meglátjuk, mi lesz...
2010. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, inkább imponál, hogy a barátomat megnézik, és hogy tudom, hogy az enyém! Erre féltékeny nem vagyok.
2010. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem zavar...sőt, még élvezem is...mert tudom, hogy soha nem lesz az övéké... =D
2010. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!