Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett a párom legjobb...

Megtetszett a párom legjobb barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vagyok ezzel a férfival együtt. Ebből 1 év igazán komoly, főleg az utóbbi időben. Elég bonyolult a kapcsolatunk, mindenki azt hitte nem maradunk együtt mivel jóval idősebb nálam, elvált és egyáltalán nem bízik a nőkben. Sok csalódás érte és idáig nem igazán vette komolyan a kapcsolatunkat. Ez nekem nagyon rosszul esett mert nekem ő az első nagy szerelem. Imádom őt. De mostanában elkezdtem ezt unnni, hogy nem vagyok senki. Tegnap bemutatott a barátainak,(40-50 éve skorosztály) az egyiket már ismertem a kollégája(már 15 éve barátok). Nagyon "laza" pasi, idáig nem is volt szimpatikus!!! Elég cinikus stílusa van és beszológat nekem. De érzem, hogy kedvel is. Tegnap elmentük inni egy helyre(kiülős) és hirtelen levette az ingét. Mindenki meglepődött és hát én eléggé megnéztem és nagyon tetszett.... Amikor a párom elment kb 15 percre, dolga volt, meg is jegyezte, hogy mennyire csinos vagyok és látta, hogy mennyire megnéztem őt. Naqgyon tetszik, szerintem csak a szex miatt. Ha nem tudná meg a párom lefeküdnék vele. Érdemes most felrúgni a kapcsolatunkat??? Mindig hűséges voltam és utáltam azokat akik megcsalják a párjukat!!! Ilyen még nem történt velem, de nagyon tetszik az a pasi....
2010. júl. 1. 13:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szemét dolog lenne, de úgy gondolom ez egy kicsit visszavágás is lenne a páromnak, hogy vegyen végre komolyan. Ő is találkozott mással és mostanában nem foglalkozik velem!!!
2010. júl. 1. 13:45
 22/27 anonim ***** válasza:
Tényleg, hány évesek vagytok??
2010. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 16 éves..! 20 éven felüli vagyok. De a kérdésre szeretnék választ, most nem a korkülömbség a gond.
2010. júl. 1. 13:47
 24/27 anonim ***** válasza:
56%
Szia!Az első ami eszembe jutott ahogy végigolvastam a kérdésed az az volt hogy, nem lehet hogy a barátod próbára akar tenni?Ahogy írtad is nem nagyon bízik a nőkben,a másik meg az hogy 15 éve barátok.Én nem tenném kockára a kapcsolatomat egy futó kalandért.Meg nem is fér bele az értékrendembe.4 éve nekem is volt egy hasonló szitum,de nem tudtam volna megtenni a párommal.Ha nem érzed elég stabilnak a kapcsolatodat,akkor is előbb próbáld megbeszélni és ha nem működik lezárni.Ez így lenne tisztességes a pároddal szembem.
2010. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ez a jelenlegi kapcsolatod is inkább csak egy hosszú kaland, és az alapján, amit írtál, mit veszíthetsz? Engedd a dolgokat megtörténni, ha a pasinak megtetszettél, akkor úgy is megtalálja az alkalmat, hogy találkozzatok megint, meg másra is...

Mindig van kísértés, a meglévő kapcsolat harmóniájától függ, hogy a kísértésből lesz-e végül félrelépés, szakítás...

2010. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Tuti kiderülne, hogy félreléptél. Felejtsd el a pasit.
2010. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha ez a dolog már megfogalmazódott benned és kérdés formájában le is írtad akkor le is fogsz vele feküdni. Akármit is olvasol nem ez alapján fogsz dönteni. Lesz még pár "ittunk, jól éreztük magunkat, ő jajjde kedves volt, egészen elolvadtam" aztán majd jön a "de hát sajnálom, én nem akartam, csak pillanatnyi elgyengülés volt..." A fickó 50 éves, téged olyan 23-25-nek saccollak, mást nem is lehet várni...
2010. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!