Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett a párom legjobb...

Megtetszett a párom legjobb barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vagyok ezzel a férfival együtt. Ebből 1 év igazán komoly, főleg az utóbbi időben. Elég bonyolult a kapcsolatunk, mindenki azt hitte nem maradunk együtt mivel jóval idősebb nálam, elvált és egyáltalán nem bízik a nőkben. Sok csalódás érte és idáig nem igazán vette komolyan a kapcsolatunkat. Ez nekem nagyon rosszul esett mert nekem ő az első nagy szerelem. Imádom őt. De mostanában elkezdtem ezt unnni, hogy nem vagyok senki. Tegnap bemutatott a barátainak,(40-50 éve skorosztály) az egyiket már ismertem a kollégája(már 15 éve barátok). Nagyon "laza" pasi, idáig nem is volt szimpatikus!!! Elég cinikus stílusa van és beszológat nekem. De érzem, hogy kedvel is. Tegnap elmentük inni egy helyre(kiülős) és hirtelen levette az ingét. Mindenki meglepődött és hát én eléggé megnéztem és nagyon tetszett.... Amikor a párom elment kb 15 percre, dolga volt, meg is jegyezte, hogy mennyire csinos vagyok és látta, hogy mennyire megnéztem őt. Naqgyon tetszik, szerintem csak a szex miatt. Ha nem tudná meg a párom lefeküdnék vele. Érdemes most felrúgni a kapcsolatunkat??? Mindig hűséges voltam és utáltam azokat akik megcsalják a párjukat!!! Ilyen még nem történt velem, de nagyon tetszik az a pasi....
2010. júl. 1. 13:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
ha lefekszel vele , előbb utóbb ugyis kiderül..aztán akkor valószínű elveszíted a párod is. ha neked megéri akkor csak hajrá.
2010. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Hülye vagy? azonnal verd ki a fejedből!

iszonyatosan meg fogod bánni.

2010. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem,te nem gondoltál eléggé bele.

Megéri neked,h a 2 éves kapcsolatodat felrúgd,és így a párodat meg a barátját összeveszítsd?

NEM!!!!

Hagyj fel ezzel a gondolattal.

Ne keveregj!

Szerinte

2010. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
* szerintem
2010. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Persze! Így mindenkinek csak jó lesz:

Te: Beteljesíted a vágyadat.

Párod: ilyen r*banc úgyse kell neki, legalább megszabadul tőled.

A pasi: Meg*ughatott.

2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
szex kell?? azért csak nem vagyunk ösztönlények...
2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Úgy is ki fog derülni!! Szerintem először zárd le az egyiket, majd aztán kezd egy újat, akármi is az, szex vagy párkapcsolat. Márcsak a saját lelkiismereted miatt is!
2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Ezt hívják hirtelen fellángolásnak. Várj egy kicsit, 1-2 hetet. Ha addig nem találkozol a másik pasival, majdnem biztos vagyok benne, hogy ez a fellángolás elmúlik. Ha nem akkor többről van szó.
2010. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Szeretnél olyan emberré válni mindt akiket eddíg megvetettél?

Nem hiszem...

Aztmondod szerinted a szex miatt.Talán nem jó a pároddal?Nem ad meg mindent amire vágysz?

Beszéld meg vele...Minden megoldható, te is csempéssz a kapcsolatba új és izgalmasabb dolgokat, hogy ne laposodjon el.Kicsit küzdj azért hogy jó és kielégítő legyen a kapcsolatotok minden téren.Nem rögtön megcsalni kell.

15 percre megy el mellőled a párod és máris a barátjáról fantáziálsz?Ez elég nagy baj.

A párod megbízik benned,gondolom hamár otthagyott kettesben egy másik férfival, talán rosszul teszi.

Próbáljátok meg megmenteni a kapcsolatot, nyilj meg a párod előtt mondd el neki mi bánt/zavar téged.

Ha nem megy a kapcsolat lépj ki belőle, utána kutass boldogság,szenvedély után.Így még a bűszkedéged is megmarad, és nem alázol meg egy személyt sem,sőt ki sem használsz senkit.

2010. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Már az sem szimpatikus nekem, hogy a pasi csak úgy lekapja magáról az inget egy "kiülős" helyen. Önmutatogató, cinikus, beszólogatós... biztos, hogy erre vágysz...?
2010. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!