Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett a párom legjobb...

Megtetszett a párom legjobb barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vagyok ezzel a férfival együtt. Ebből 1 év igazán komoly, főleg az utóbbi időben. Elég bonyolult a kapcsolatunk, mindenki azt hitte nem maradunk együtt mivel jóval idősebb nálam, elvált és egyáltalán nem bízik a nőkben. Sok csalódás érte és idáig nem igazán vette komolyan a kapcsolatunkat. Ez nekem nagyon rosszul esett mert nekem ő az első nagy szerelem. Imádom őt. De mostanában elkezdtem ezt unnni, hogy nem vagyok senki. Tegnap bemutatott a barátainak,(40-50 éve skorosztály) az egyiket már ismertem a kollégája(már 15 éve barátok). Nagyon "laza" pasi, idáig nem is volt szimpatikus!!! Elég cinikus stílusa van és beszológat nekem. De érzem, hogy kedvel is. Tegnap elmentük inni egy helyre(kiülős) és hirtelen levette az ingét. Mindenki meglepődött és hát én eléggé megnéztem és nagyon tetszett.... Amikor a párom elment kb 15 percre, dolga volt, meg is jegyezte, hogy mennyire csinos vagyok és látta, hogy mennyire megnéztem őt. Naqgyon tetszik, szerintem csak a szex miatt. Ha nem tudná meg a párom lefeküdnék vele. Érdemes most felrúgni a kapcsolatunkat??? Mindig hűséges voltam és utáltam azokat akik megcsalják a párjukat!!! Ilyen még nem történt velem, de nagyon tetszik az a pasi....
2010. júl. 1. 13:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Az első évben a párom volt hogy mással is randizott.... Nem vagyok ribanc, még soha nem fordult elő ilyen velem! Nem hiszem, hogy másnak soha nem tetszik meg egy másik pasi a párján kívül. Tegnap óta csak a barátjára tudok gondolni, és hogy hogyan tudnám legalább csak látni őt.
2010. júl. 1. 13:27
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
A mostani párod nem elégít ki? Mert akkor megértem, a rossz szex is tönkretehet egy kapcsolatot, de akkor inkább mond meg neki, hogy hagyjátok abba és ne titokban legyél mással.
2010. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

szerintem beszéld meg vele...

de cinikus,és önmutogató ?

gondolom nagyképű lehet akkor...

nemhiszem el h erre vágysz...

2010. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A párommal hihetetlenül jó a szex. Csak mostanában nagyon kevés. Max egyszer tudunk egy héten együtt lenni soha nem ér rá. A vállalkozásábal gond van(a volt feleségével vezeti) és a volt felesége állandóan kitalál neki feladatot, én meg emiatt eléggé megharagudtam.... a barátja nem bizos, hogy csak a szex miatt tetszik..
2010. júl. 1. 13:31
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

Micsodaaa?? Volt, hogy mással is randizott az első évben?? Ez meg miféle kapcsolat? Jó ég.

Másrészt igaza van előttem író valakinek, hogy aki ilyen kiülős helyen leveti az ingét az eléggé magamutogató. Szerintem ez illetlenség. Hacsak nem a strandon van az ember. Biztos, hogy csak meg akar d..ni, de akkor is egy nagy paraszt, ha a saját barátja nőjével tervezi ezt....

2010. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
szerintem a barátodat kéne otthagyni :) aztán azzal kavarsz akivel akarsz. szerintem nem szerencsés a volt pasi barátjával kezdeni, de te tudod. viszont az biztos hogy a mostani kapcsolatodban van egy csomó gubanc. 1. sokkal idősebb nálad. 2. a volt neje eléggé bekavar 3. nem is ér rá veled foglalkozni... szerintem ez részéről is kezd felejtőssé válni...
2010. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Htt igen...

nem szép dolog a pasid barátjával kikezdeni..

Sztem úgy jössz rá erre a legjobban,h te mit éreznél ha a barátodnak ilyen gondolatai lennének az egyik barátnőddel szemben...

2010. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

Mi köze ennek ahoz hogy a párod a kapcsolatotok elején megcsalt?(én már ott kiadtam volna az útját)

Megbocsájtottál neki, elnézted neki, lenyelted ...

Akkor most miért hozod fel?Úgy gondolod ha ő megtehette akkor te is megteheted?Persze igazad van megteheted...csak a baj ezzel hogy ez téged minősítene.

Ha annyira nemjó a kapcsolat, és tényleg menthetetlen akkor egyszerű a válasz...különváltok és utána szépen keresheted a neked való férfit.

2010. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A párom biztosan szeret, főleg mostanában én is így érzem. Én is imádom őt. Csak a volt feelség meg az üzlet a gond. A párom és a barátja egyidősek, és nem az életkor a probléma. Lehet, hogy csak a szex hiány miatt tetszett meg a barátja. Mert idáig is találkoztam vele és nem tetszett??? Meg tegnap ittunk is...
2010. júl. 1. 13:40
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős vagy?Apa komplexusod van?A "barátod" is egy link alak lehet,de aki megtetszett az sem különb.Ha egy 40-50 éves pasi így viselkedik ahogy leírtad,az nem "laza",hanem idétlen,sosem lesz már belőle normális komoly férfi,erre ennyi idősen már nincs remény.Egyébként a korod csak azért érdekel,mert ez a viselkedés csak egy csitrinek imponálhat.
2010. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!