Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet hogy mondhatott az anyám?

Ilyet hogy mondhatott az anyám?

Figyelt kérdés

Reggel panaszkodik nekem h milyen kövér meg hogy le kéne neki fogyni...

Aztán mondja h olyan kövér vagyok mint te!!


2010. júl. 1. 11:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szerintem kommunikálni szeretne veled, csak hülyén fejezi ki magát
2010. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Most olvasom az utolsó kommentedet... Napi 3-4-szer eszel, és ez szerinted kevés?

Én meg még időt pazaroltam a kamu kérdésedre...

2010. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb lenne megkérdezni tőle, hogy ő ezt hogy értette.
2010. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha napi 4x eszik kis adagokat az jó.Napi többször keveset.A lényeg az adagokon és ételek minőségén van.
2010. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A 3-4 evés miért lenne sok? Reggeli,tizórai,ebéd,uzsi/vacsi. Milyen súlyban vagy? Sztem ez hülyeség volt részéről ilyet mondani h kövér vagy..
2010. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11:56-os, miért írtad ezt, te hányszor eszel egy nap?
2010. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az számít, hogy hányszor eszik a kérdező egy nap, hanem az, hogy mennyit. Ha van rajtad súlyfelesleg, akkor kezdjetek együtt tornázni, diétázni. Neked is jót fog tenni, meg édesanyádnak is. Az egészségetek a legfontosabb! Nem kell csontsoványnak lenni, de ha túlsúlyos vagy akkor egy csomó betegség kockázata megnő.


Lehet, hogy azért mondta neked, hogy kövér vagy, hogy együtt diétázzatok, sportoljatok. Nem kell rögtön felhúzni az orrod, főleg így, hogy nem is mondott valótlant!

2010. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Most lehet úgy érzed mindenki bántani akar a súlyoddal, de igazuk van! Nézz a tükörbe és őszintén gondolkodj el azon, hogy ez a látvány tetszik neked leginkább? Ha így szereted legjobban magad (és egy kilót sem gondolsz feleslegesnek), akkor ne fogyózz! De mivel magad is írtad hogy van felesleg, akkor inkább makacsold meg magad és kezd neki egy edzéstervnek! Meg fogod még majd köszönni azoknak akik ösztönöztek! Hidd el, nem egy emberrel találkoztam, aki fogyás után nem győzött hálálkodni azoknak akik őszinteségükkel segítették.
2010. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
kezdj*
2010. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
már 1 hónapja fogyózok
2010. júl. 1. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!