Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Baj" ha nem kaptam semmit?

"Baj" ha nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Születésnapom volt. A párom reggel messenger-en mondta, hogy boldog születésnapot, de ennyi. Később de még aznap találkoztunk de nekem nem esett jól, hogy élőbe nem mondta, és még egy fűszálat se tépett le nekem, pedig elég friss kapcsolat. Ez csak engem zavar? :D
2010. jún. 30. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy bunkó bocsánat.nem hsizem el h 300 ft ja nincs h egy milkát vegyen,vagy tényleg személyesen felköszönt.
2010. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én folyamatosan gondolkodom, mert nem ez az első eset amivel megbánt vagy rosszul esik nekem. Mintha totálisan hülyének is nézne.
2010. jún. 30. 22:43
 13/20 anonim ***** válasza:

egy nagy bunkó

én 15 éves vagyok, fiú..

ha a barátnőmnek születésnapja van, névnapja vagy akármilye, nálam alap hogy veszek neki egy szál rózsát és egy finom bonbont ... a saját pénzemből..

2010. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
nekem is volt egy ilyen ffi az életemben. Késöbb kiderült,hogy azért nem lettem felköszöntve, mert nem szeretett, csak valamire jó voltam....
2010. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem gaz, es latod a tobbiek szerint is gaz. lehet, hogy keresned kellene egy olyant, aki emberszamba vesz. tenyleg egy csoki 300 Ft, egy szal rozsa is. ketszer ennyi egy doboz cigi, meg ki tudja, de nem hiszem h nincs 300 Ft-ja. meg az, h szemelyesen se mondta, csak msn-en, hat konyorgom. azok az emberek, akiket nem tartok baratnak, csak havernak, meg azok is felkoszontenek szemelyesen... szerintem Teged is. ne hagyd magad, hulye bunko, ideje illemet tanulnia. foleg ha nem ez az elso eset.

Levesbe vele! Felejtos.

25/L

2010. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Még lehet, hogy készül valamivel.
2010. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ez nem most volt, hanem már jó ideje, úgyhogy biztos nem :)
2010. jún. 30. 22:56
 18/20 anonim ***** válasza:

Tényleg gázul hangzik, de léteznek olyanok, akiknek egy szülinap vagy névnap nem akkora cucc, hogy ajándék kelljen, és az is elfogadható, mert akkor neki is elég csak egy futó említés szülinapkor.


Te ismered, figyeld meg, hogy mások szülinapjára mennyire figyel, és abból eldöntheted, melyik esettel állsz szemben.

2010. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ismerős eset:D

volt barátom szülinapja előtt 1 nappal jöttem össze...mondtam neki,h se pénzem se időm nincs már nki ajándékot vnni,tényleg szarul áltam anyagilag...

erre én szülinapomkor előző este 10 órakkor lkeztünk msn ezni,azt hittem,h éjfélkor majd felköszönt...semmi..tök sokan felköszöntöttek még éjfélkor..ő nem...kikapcsoltam a gépet..elmentm feküdni..délután újra msn és így rámír h boldog szülinapot..erre mondtam neki,hogy köszi mg minden..eltelt egy hónap. a régi szerelmét felhívta éjfél után 1 percel..hogy boldog szülinapot......:|

aztán mondtam nki h nekm is jól esett volna egy teló vagy egy szál virág egy szelet csokii vagy vmi ijesmi erre ő hogy "+én se kaptam semmit és te se hívtál fel,akkor én minek?"....kérdeztem hogy a volt szerelmétől kapott e valamit vagy felhívta e mondta hogy nem,de a volt szerelme fontos neki...uhh mondom köszi ,én nem:D

igen,szerintem gáz..:D

2010. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondd csak el neki, hogy jól esett volna egy szál virág. Kíváncsi lennék, mit mond.
2010. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!