Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Baj" ha nem kaptam semmit?

"Baj" ha nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Születésnapom volt. A párom reggel messenger-en mondta, hogy boldog születésnapot, de ennyi. Később de még aznap találkoztunk de nekem nem esett jól, hogy élőbe nem mondta, és még egy fűszálat se tépett le nekem, pedig elég friss kapcsolat. Ez csak engem zavar? :D
2010. jún. 30. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
ez sajnos nagyon gáz
2010. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

hát engem is zavarna...nem mondom,h milliós ajándékot vegyen,de egy szál virággal vagy egy bonbonnal azért felköszönthetett volna...


Lehet pont azért nem köszöntött,mert még túl friss a kapcsolat? vagy nemtudom...

2010. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát elég gáz, nem egy kocsit kellene vennie, de egy szál virágot azért illene. Mióta vagytok együtt? Hanyadik szülinap? Boldog szülinapot :)
2010. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az volt az 5. hónap. Kicsit régebben volt, de azért köszönöm! :) 17. volt-
2010. jún. 30. 22:34
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát 5hónap azért nem olyan friss...egy ilyen dologhoz!
2010. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Boldog Születésnapot! Rossz érzés lehet! Mikor friss a kapcsolat akkor a fiúk szeretnek még inkább imponálni. Ritkán olvasok, hallok olyanról, hogy friss kapcsolatban elfelejti a férfi a születésnapot. Én biztosan összetört lennék.
2010. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben, ha neki lesz szülinapja azért is vennék neki valamit, hátha eszébe jut..
2010. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
5 hónap után egy csokoládé + egy szál virágocska azért illett volna
2010. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
én kicsit keményebbre gondoltam :D gondoltam beállítok hozzá, hogy Boldog Születésnapot, esetleg kap valamit és utána rögtön megyek is haza.
2010. jún. 30. 22:38
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Boldog szuletesnapot kedves kerdezo.

Szerintem is gaz, sajnos. nem tudok mit mondani, csak azt, hogy szerintem ertekeld at a kapcsolatot.. vagy nem is tudom, Te ismered a baratodat, hogy amugy milyen, es mennyire szeretitek egymast... de ez mindenesetre fura.

2010. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!