Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon elengednek anyáék buliba?

Vajon elengednek anyáék buliba?

Figyelt kérdés
Nagyon jó, megértő szüleim vannak. Az, hogy elmehetek-e valahova többnyire anyán múlik mert apa bárhová elenged. Anya olyan, hogy nehezen enged el valahová. Bulikba egyáltalán nem szoktam járni, iskoladiszkóba voltam csak mindig. Viszont tegnap bnőm mondta hogy a 7végén lesz buli, nem messze onnan, ahol ő lakik. Azt mondja hogy majd az ő apja hazavisz bennünket kocsival bnőmékhez, és ottalszok. Tehát majd másnap jövök haza. Először anyának mondtam, hogy elenged-e, nem mondta azt, hogy igen, és azt se hogy nem. Apának is mondtam ma, hogy "Mondta bnőm hogy 7végén elmehetnénk bulizni, de mondtam hogy majd inkább a jövő héten, mert e 7végén meggyet szedünk és adunk el" Mire azt mondta apa "Már szombaton délre itthon leszünk, a buli meg este kezdődik, e7végén is elmehetsz." mondtam neki hogy a buli hol lesz, erre azt mondta h "Áá, oda ne menjél." és mikor mondtam hogy majd ottalszok bnőmnél akkor aztmondta "Ja, akkor jó" de majd még ha 3an együtt leszünk, anya apa és én akkor majd újra átbeszéljük..megmondtam anyának h nem tarthat mindig a szoba falai közt (am. soha nem jártam még buliba , mindig itthon bulizok a kutyámmal az udvaron miközben megy a zene...nem tul izgi.) remélem elengednek, ugyanis megérdemelném, mindig segítek gyümölcsöt szedni és a házimunkában is..vajon elengednek?
2010. jún. 30. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már elég nagy vagy hogy járj bulizni!Hisz én ismerek olyat aki 13évesen járt az szerintem korai volt de a tied teljesen normális!

Szerintem elfog engedni anyukád is!

Sok sikert!

2010. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy aki szexelni, drogozni, inni akar, az úgy is meg fogja tenni ezeket, ha nem engedik a szülei bulizni.
2010. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nyugodt lehetsz, tuti elengednek :)
2010. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
elengednek jövő hét szombaton:)))))
2010. jún. 30. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!