Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon elengednek anyáék buliba?

Vajon elengednek anyáék buliba?

Figyelt kérdés
Nagyon jó, megértő szüleim vannak. Az, hogy elmehetek-e valahova többnyire anyán múlik mert apa bárhová elenged. Anya olyan, hogy nehezen enged el valahová. Bulikba egyáltalán nem szoktam járni, iskoladiszkóba voltam csak mindig. Viszont tegnap bnőm mondta hogy a 7végén lesz buli, nem messze onnan, ahol ő lakik. Azt mondja hogy majd az ő apja hazavisz bennünket kocsival bnőmékhez, és ottalszok. Tehát majd másnap jövök haza. Először anyának mondtam, hogy elenged-e, nem mondta azt, hogy igen, és azt se hogy nem. Apának is mondtam ma, hogy "Mondta bnőm hogy 7végén elmehetnénk bulizni, de mondtam hogy majd inkább a jövő héten, mert e 7végén meggyet szedünk és adunk el" Mire azt mondta apa "Már szombaton délre itthon leszünk, a buli meg este kezdődik, e7végén is elmehetsz." mondtam neki hogy a buli hol lesz, erre azt mondta h "Áá, oda ne menjél." és mikor mondtam hogy majd ottalszok bnőmnél akkor aztmondta "Ja, akkor jó" de majd még ha 3an együtt leszünk, anya apa és én akkor majd újra átbeszéljük..megmondtam anyának h nem tarthat mindig a szoba falai közt (am. soha nem jártam még buliba , mindig itthon bulizok a kutyámmal az udvaron miközben megy a zene...nem tul izgi.) remélem elengednek, ugyanis megérdemelném, mindig segítek gyümölcsöt szedni és a házimunkában is..vajon elengednek?
2010. jún. 30. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen idős vagy? Ez azért attól is függ...legalábbis az én szüleim figyelembe vették...

20/L

2010. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja, elnézést :) 16 éves vagyok, az osztálytársaim hetente járnak bulizni. én egyáltalán nem kezdeném túl korán, ugy gondolom:) am. itthon is anya nem szereti ha iszom a sört (mindig csak 1-2 korty) de apa ott kínálja h na igyál még egy utolsó kortyot:) tehát ugy gondolom h ha apa elenged (tuti el fog) akkor anyának is bele kell törődni:)
2010. jún. 30. 15:31
 3/14 A kérdező kommentje:
de mondjuk ezt nem a buli miatt írtam, ott nem innánk semmit, bnőm is olyan mint én, semmit nem kezd el tul korán..pl pasija sincs, bulizni se szokott.
2010. jún. 30. 15:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy buli..én ilyen idősen javában partyface voltam. : D És ez nem jelent züllést, mert pl. nem dohányzom, egyáltalán nem iszom alkoholt, nem drogozom, és nem fekszem le mindenkivel..egyszerűen táncolok, a barátaimmal vagyok és jól érzem magam.

Szerintem nem kell ennyire túlbonyolítani..tutira elengednek, az apukád elég jófejnek tűnik.

2010. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért én érdeklődnék arról a helyről, ahol a buli lesz, milyen emberek szoktak oda járni stb. Járj utána, akár az is kiderülhet, hogy nem is éreznétek ott jól magatokat. Gondolom nem akartok valami drogos vagy akármilyen társaságba kerülni, főleg ha egyikőtök se ilyen bulizós fajta.


Amúgy ha esetleg nem engednek el, az nem azért van, mert nem érdemled meg, hanem mert nem neked való az a hely, fiatal vagy még ehhez és féltenek, ami teljesen érthető, ha abból indulunk ki, amiket a fiatalok manapság egy ilyen bulin művelnek. Az, hogy az osztálytársaid hetente buliznak nem jelent semmit, legfeljebb annyit, hogy őket nem féltik annyira a szüleik, de ettől nem lesznek jobb emberek.


Én 17 voltam, mikor először (és utoljára) bulizni mentem, a társaság, akikkel voltam, élvezte, de én nem tudtam mit kezdeni magammal, táncolni nem szeretek, a tomboló zenétől fájt a fejem, a sok piás fiatal meg kiakasztott, szörnyű volt azt látni, hogy az okádó részegek többsége sokkal fiatalabb volt nálam, ez valahogy elvette a kedvemet az ivástól is. Nem nagyon értem, mit lehet ezen élvezni, persze lehet, hogy aki szeret táncolni meg nem olyan érzékeny a füle a zajra, annak jó.

2010. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem simán el kéne engedniük.

Nem vagy már kislány, és nem is tarthatnak a palota csúcsában, arra várva, hogy majd jönnek a kérők.

Ismerkedj, járj társaságba stb.

Attól, hogy a többiek esetleg isznak, cigiznek, drogoznak, sexelnek fűvel-fával, neked EGYÁLTALÁN NEM KELL AZT CSINÁLNI!!!

2010. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Érezd jól magad és ennyi.

Nem azt mondom, hogy minden hétvégén, mert az nem jó, hamar rá lehet unni.

Eleinte, lehet, hogy a szüleid megvárják még hazaérsz, de az csak azért van, mert szeretnek és féltenek, és látni akarják, hogy minden rendben van-e veled. Később nem várnak már meg, mert elhiszik, amit a saját szemükkel látnak, és rájönnek, hogy felelősségteljes lányuk van, aki remélhetőleg nem fog egy link társaságba keveredni.

2010. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ajaj én 16 évesen kb alkoholista voltam, de legyek én az elrettentő példa!!

Ilyen feltételek mellett, hogy hazahoz barátnőd apukája, simán el kellene, hogy engedjen téged. Mondd még azt anyukádnak, hogy nyugodtan hívhat telefonon bármikor, mert nálad lesz a mobil. Én is ezt szoktam régen mondani, igaz sosem hívott fel :)

2010. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti elengednek, mivel bnőd apukája hazavisz titeket, illetve bnődhöz.
2010. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha annyi idős lennél mint én, azt mondanám, nem hiszem, hogy elengednek. De így, 16 évesen, azzal együtt, hogy segítesz otthon ezt-azt, szerintem elengednek. Főleg, hogy a barátnőd apukája értetek megy. Persze azért vigyázzatok magatokra, legyen nálad mobil, stb.

Az egyik válaszoló írta, hogy attól még, hogy a korodbeliek nagy része sajnos iszik, drogozik, cigizik, fűvel-fával szexel, neked ezt nem kell csinálni. Nem vagy köteles a csorda után menni.

Én drukkolok!;)

14/L

2010. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!