Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3kis fiam van.3eves és 1evesek...

3kis fiam van.3eves és 1evesek az ikrek. Sokat jönnek segíteni anyukamek a gyerekekbe. Én most úgy döntöttem hogy vissza megyek focizni heti 3 alkalom 1,5ora egy edzés. Szerintetek gáz ha vissza megyek?

Figyelt kérdés
Párom nem tartja jó ötletnek.
2019. jan. 23. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És van lakásod?
2019. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Önkormányzati lakásban élünk és mind a kettonk neven van
2019. jan. 23. 20:30
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
De ne haragudjál, te választottad ezt a férfit, te választottad ezt a z életet, te szültél neki HÁROM gyereket, akkor mi a problémád? Edd meg, amit főztél.
2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

Hát az ciki, mert akkor nem tudsz kimenni ebből a szituból. Még akkor se, ha rosszabbodna a helyzet.

A szüleidhez el tudnál menni?


Én ezt nem tűrném, de nem is úgy építem fel az életemet, hogy ne tudjak elmenni egy ilyen szituból, amikor csak akarok.

2019. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Heti másfél óra nem is volna gond, bár az sem kevés. De ha heti három edzés van, akkor gondolom, nem hobbiból focizol nőként. (Bár tegnap írtad ki a kérdésed, lehet, hogy töröltek már válaszokat, de nekem nem egyértelmű, hogy te vagy a nő. Helyesírásod alapján főleg.)

Amiért írok, és elfogadod a tanácsot, akkor még ne kezdj bele 1 éves ikrek mellett, mert hétvégén bajnokság van, februárban már kezdődik. Hétközben 3 edzés, hétvégén mérkőzés.

A "párom" az lehet férfi és és nő is. Most akkor te vagy az anyuka? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem egyértelmű. Így, hogy most látom csak a kérdést, tényleg nem tudom eldönteni, hogy női focista vagy, vagy férfi. Pedig végigolvastam a kommenteket és azt is, amit te írtál a kommentek között.

2019. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
" te választottad ezt a férfit, te választottad ezt a z életet, te szültél neki HÁROM gyere" Tudod az ember nem köteles egy szar helyzetben maradni, akkor sem ha egyesek pöffeszkedve ezt mondják. Azért van is van eszünk hogy kiszálljunk a megalázó.szar helyzetekből. Ki előbb, ki később: de belenyugodni a megalázott életbe nem kell, és nem is szabad. Ernyivel az ember már csak a gyerekeinek is tartozik, nehogy azt érezzék hogy helyes ha elnyomják őket. A viselkedésünket átveszik a gyerekeink, a saját hozzáállásunkkal az ő jövőjüket is formáljuk.
2019. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!