Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőnek tényleg "egyetlen...

Hennike kérdése:

A nőnek tényleg "egyetlen funkcója van, a szülés? "

Figyelt kérdés
Ezt egy másik kérésben vette fel, egy "kedves" férfi. Szerintem undorító hozzáállás, ti hogy látjátok?
2010. jún. 29. 23:21
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bent bagózni, meg nem kell mindennap inni :)
2010. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
na úgy már lehet, én elviselném :D
2010. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:49



Hehe..,ez az elvárás egy cseppet sok(k)!Nem elég ha dolgozom,csak?Meg a sz@ros pelenkát leviszem a kukába?:D

B@szni b@szok az nem probléma..:))

2010. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem még kevés is :DDD

Mert szexel a nő is a pelust meg ha már énveszem le akkor a pasi vigye ki, fifti-fifti. Dolgozni meg én nem napi 8-12órát melózok akkor hanem 24-et: GYEREK-HÁZTARTÁS+ MUNKAHELY :P

akkor miért várnék el kevesebbet a pasitól?:D

2010. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Azé nem kell megszakadni:D Elég ha én melózok meg a pelust leviszem,Te csak neveld a csemetéket,mindig várj meleg kajával,ragyogjon minden a rendtől, és nem utolsó sorban tedd szét a lábad... Ez gondolom nem megeröltető:P
2010. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Ha hetente elmehetek 1-2 napra kikapcsolódni amíg te vigyázol a csemetékre s persze ez alól a foci, forma1 időszak se kivétel. Ja meg ha már lábat teszek szét akkor ott is légy már sikeres. :D (különdben válunk vagy szerető) Magad után természetesen te takarítasz, mosogatsz és felmosol ha sárosan jössz be a házba. Mivel én magam és x gyerek után gondoskodom. :P
2010. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán kinek jutott eszébe ilyen hüyeség, hogy csak szülésre jók a nők?!
2010. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Akkor ebben megegyeztünk!:)Foci és forma1 alatt meg leültetem a tv elé a csemetéket,nézzék ők is,főleg ha fiúk,tanujanak az apjuktól:D A szex rajtad is múllik mennyire sikeres nem csak rajtam...,széttenni könnyű a lábad..,vegyél föl combfixet,arra gerjedek;))
2010. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

"Eljetek..,aztán a másik fontos funkciótok a háztartás,főzés,mosás,vasalás..,erre lettetek kitalálva,jah és szexeleni,ha épp úgy van kedvem,lázadni nem ér!! 29F "



29/F kell egy pofon?:D:D:D

VAgy kettő?

2010. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

szavazzatok:


[link]

2010. jún. 30. 23:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!