Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőnek tényleg "egyetlen...

Hennike kérdése:

A nőnek tényleg "egyetlen funkcója van, a szülés? "

Figyelt kérdés
Ezt egy másik kérésben vette fel, egy "kedves" férfi. Szerintem undorító hozzáállás, ti hogy látjátok?
2010. jún. 29. 23:21
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
35%
Nem ez az egyetlen,de a legfontosabb sztem minden nőnél!
2010. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
97%
Ne mondd, hogy a legfontosabb minden nőnél, hanem hogy a legfontosabb Nálad, mint nőnél. Mert nekem nem ez a legfontosabb. Még nem tudom, hogy mi. De nem érzem úgy, hogy rosszabb vagy kevesebb lennék, ha nem szülnék.
2010. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van babám. Most az a legfontosabb nekem, őt nevelni, szeretni. De elötte is volt életem és utána is lesz.

Nem vagyok gép aki sorozatban szüli halálig a babákat mert "csak erre vagyok jó mert nő vagyok". Vagy más mérce is van?

10 vagy 15 után lehet leállni? Ez akkora hülyeség, akkor én meg megszülöm, apukának passzolom s megyek a következő partnerhez, hogy változatos is legyen a gén állomány?

Az a kérdező hülye.

2010. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
84%

Nem lazsálni, szülni! :P


Na majd a Hóbagoly elintéz titeket:


[link]


:P

2010. jún. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 BlackSword ***** válasza:
61%

Na akkor mentem a menthetőt kedves férfitársaim... Szerintem egy nőnek igen is fontos feladata szülés... Én nem tudok gyereket szülni, pedig később szeretnék gyerekeket... De valamiért nem tudom még nőnek sem tekinteni azt a csajt, aki a kerrierjét előrébb helyezi a családjánál... Nagyon jó példa édesanyám, aki elég régóta egyedül nevel engem és öcsémet... 14éve... Hatalmas úgymond karriert nem futott be a pályáján, de boldog és kiegyensúlyozott, és akárhová megy mindenütt szeretik, mert kedves, őszinte és közvetlen... Ráadásul önerőből becsületesen nevel engem és az öcsémet... Soha nem éltünk fényűzően, de boldogok voltunk... Szerintem ez sokkal nagyobb elismerést érdemel, mint egy bármilyen magasen ívelő karrier...

Nálam a családmodell két szülőből és gyerekekből áll... Persze nem egy nőt keresek az életbe, aki gyereket/gyerekeket szül nekem, hanem társat, egy embert (igazi érző nőt, és nem ilyen pin@barbit, mert én sem vagyok egy sejemrambo)

2010. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
86%

Istennek hála törölték azt az ominózus agyament kérdést.

Én is nő vagyok, és nem szándékozom választani a gyerek és a karrier között. Nekem kell mind a kettő, és higgyétek el meg is lehet valósítani. Szervezés, és jó időbeosztás kérdése az egész.

2010. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
32%
Eljetek..,aztán a másik fontos funkciótok a háztartás,főzés,mosás,vasalás..,erre lettetek kitalálva,jah és szexeleni,ha épp úgy van kedvem,lázadni nem ér!! 29F
2010. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
A pasi meg akkor szintén csak b@szni, füvetnyírni, építeni luxus villát, medencét, legyen fitt, ne igyon, ne dohányozzon, cipelje a szemetet amiben ott az a sok szaros pelenka :P (ja meg vigyáz a 5-10 csemeténkre mikor én főzök mosok, takarítok) és hozza haza a kajára valót.
2010. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
49%

Deal.

(kivéve a bagót meg a piát, hát az embernek már semmi öröme ne lehessen? :P )

2010. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
(a bagó testileg, a pia lelkileg árt a gyerenek ha van a családban)
2010. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!