Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőnek tényleg "egyetlen...

Hennike kérdése:

A nőnek tényleg "egyetlen funkcója van, a szülés? "

Figyelt kérdés
Ezt egy másik kérésben vette fel, egy "kedves" férfi. Szerintem undorító hozzáállás, ti hogy látjátok?
2010. jún. 29. 23:21
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Erre én meg azt tudom írni,hogy akkor a férfiak csak fajfenntartásra jók:D
2010. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%

Nos akkor én ezen funkciómat teljesen betöltöttem. Más dolgom már nincs is? Hátradőlök, kérem a koktélomat...

Megnézném hogy azon férfiak közül akik így vélekednek, hányan tudnák végig csinálni a családanyák egy dolgos hónapját. Még jó, hogy nem minden férfi ilyen. Ha csak ilyen hapik lennének soha nem mentem volna férjhez és nem szültem volna gyerekeket sem. Legfeljebb lányokat.... XD

2010. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
mondjuk én kihordatnék velük 4-5 gyereket, menstruáljanak is nyugodtan pár évig
2010. jún. 29. 23:34
 14/50 anonim ***** válasza:
55%

:( Idézőjelbe írta!! A női test ebben a funkciójában NŐI!!

:((((

2010. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
92%

Én, mint nő, egyelőre vonakodom szülni, pedig "már" 22 éves vagyok, a legtöbb nőgyógyász már sikítana, hogy szüljek, amíg nem vagyok harminc, mert hamar eljön, de nem tudom magamat még rávenni, félek a családalapítástól.

Azonban tény és való, hogy a férfiak nem tudnak szülni, ezért kénytelenek vagyunk mi :)

Mindazonáltal azt nem hiszem, hogy ez lenne az egyetlen funkciónk, hiszen rengeteg remek női tudósunk, tanárunk, újságírónk van, és még egy csomó szakmát nem soroltam fel. Úgy vélem, ez nem feminizmus, legalábbis nem az a vad fajta, amitől én mindig legalább annyira megrettenek, mint a szüléstől... :)

2010. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Na en eppen ezert nem olvasom a politika reszet a gyakorikerdeseknek. beleolvastam a kommentekbe, ahonnan jon az idezet, es olyan ideges lettem, hogy hogy lehetnek ilyen emberek, akik igy gondolkodnak...es 25 oldalon keresztul szidjak egymast meg raadasul...
2010. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
54%

Amit az a "kedves férfi" írt, az hülyeség.

DE! Sose fogok úgy tisztelni egy nőt, aki hatalmas karriert futott be, de élete végéig szingli volt, mint egy anyát, aki JÓL felnevelt "x" gyereket.

Ugyanez a helyzet a férfiaknál is. Persze fontos a karrier, főleg a férfiaknál, mert az én modellemben ő az elsődleges kenyérkereső, de már csak társadalmi szempontból is a legfontosabb a következő generáció(k) helyes felnevelése.

2010. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

lehet szavazni:


[link]

2010. jún. 29. 23:44
 19/50 Sexylady ***** válasza:
100%
Annyira tudtam hogy erről a kérdésről lesz szó. Akkora barom a kérdező is, meg az 54%-os válaszoló is.
2010. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön az abortusz ellenzése ahhoz, hogy a nőnek az egyetlen funkciója a szülés vagy sem? Vagy ezt hívják árukapcsolásnak?
2010. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!