Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem regisztrálta magát...

A férjem regisztrálta magát egy társkereső oldalon. Jogosan vagyok kiakadva rajta?

Figyelt kérdés
egy ismerős kereső oldal szerelem vadász társkeresőjébe.
2010. jún. 29. 15:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
A férjed gondolom szex partnert keres otthon pedig élvezi a családi életet. Én nem kiakadnék hanem elgondolkoznék hogyan tovább mert válás lesz a vége.
2010. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

miért nem teszed,amit itt páran javasoltak?? Hogy álnéven irsz neki és kiugrasztod a nyulat a bokorból...

csak nem félsz hogy igazunk lesz?? Inkább rákérdezel,csak hogy azt halld amit szeretnél.Úgysem fogja soha bevallani.... Bocsi ha tul őszinte voltam :S

2010. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
de lehet hogy attól félek. Talán az lenne a megoldás,nem tudom. Tudod nekem ez az egész olyan megalázó. Nem akarok belebonyolódni egy ilyen nyomozósdiba. 1x már végig csináltam. Talán sikerül megbeszélni,talán nem. Az vhogy jobban foglalkoztat,hogy ennek az egésznek a levét a 2gyerek issza majd meg. Mindezt miért? Mert nem bír magával.vagy mivel.
2010. júl. 1. 17:52
 34/35 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: én megértelek,nagyon nehéz lehet! De én a magam részéről nem tudnék ugy élni egy kapcsolatban( ha lenne gyerek akkor sem) hogy sejtem, a másik félre akar menni. Fognám a gyerekeket aztán elhuznék. Jó tudom ez nem ilyen egyszerű,de nem hagyhatod hogy megalázzanak!!! Írj csak neki álnéven.Én tuti ezt tenném. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Mit ír magáról? Letagadja esetleg a családját? Úúh,remélem nem lesz igazam!!! De ezt ki kell deritened...

2010. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
én beregiznék .. képeedet is rakd ki.. s írj rá hogy mit reagál rá... aztán a többi jön magától :P
2015. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!