Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem regisztrálta magát...

A férjem regisztrálta magát egy társkereső oldalon. Jogosan vagyok kiakadva rajta?

Figyelt kérdés
egy ismerős kereső oldal szerelem vadász társkeresőjébe.
2010. jún. 29. 15:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
azért regisztrált gondolom mert unatkozik,újra vágyik,vadászösztön.Tudja hogy te tudod?ha nem akkor kamuból irj neki.
2010. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
Regisztrálj te is és " véletlenül" találjátok meg egymást. Beszéljetek meg egy vakrandit, és tégy úgy mint aki meg van lepődve....:)
2010. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

utolsó ötlete tetszik

kamunéven regelj

és faggasd ki mintha közelednál hozzá:d

sokminden kiderülhet

2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%
*közelednél
2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is tedd próbára :) Abból minden kiderül.
2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora ferdítés hogy "bekíváncsiskodtam"...

Az egy bővebb folyamat, mail cím kell hozzá, nevet kell választani, részletes adatlapot kitölteni, mailt visszaigazolni... Ha valaki csak be akar kukkantani, az nem fárad ennyit, ugyanis anélkül is be lehet kukkantani, hogy valaki regisztráljon.. bizony, ott van a keresési lehetőség a legtöbb ilyen oldalon.

Ha valaki regisztrál is, annak célja is van.

2010. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy csak kiváncsi volt. Emiatt felrúgni egy egyébként jól működő kapcsolatot ? Ahogy előttem irta már valaki, lehet, hogy csak próbálkozott. Ha szereted, akkor a legtisztább, hogy megkérdezed és nem kezdesz bele egy esetleges bosszúhadjáratba,ami nagyon rosszul is végződhet.Én ebből biztos nem csinálnék akkora gondot, a lényeg, hogy egyébként hogyan viselkedik veled és a gyerekekkel.A férfiak is szeretnek visszajelzést kapni arról, hogy szépek, aranyosak, menők stb. Lehet, hogy csak ezekre vágyik vagy a kaland lehetősége izgatja.Én mindenképpen tisztáznám vele. A válaszaiból úgyis kiderül, mi az igazság.
2010. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
87%

Én biztos szörnyen érezném magam, és azt hiszem próbára tenném kamu névvel. Bár ennek nagyon fájdalmas vége is lehet.:(

Nem tudnám megtenni hogy elfelejtsem ezt a dolgot, mintha nem is létezne, ha meg rákérdeznék valószínű ferdítene a dolgon. És ilyenkor kicsit meginog a bizalom.

2010. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjképembe ez nem fér bele, szóval határozottan rákérdeznék, ha tagad vagy mentegetőzik, akkor lapát.
2010. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Én először megkérdezném, mielőtt neki ugranék.
2010. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!