Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 hetes terhes vagyok, es...

17 hetes terhes vagyok, es nagyon erzekeny, segitseg?

Figyelt kérdés

a parom mindig csunyan beszel velem, es ez rosszul esik, a volt feleseget hozza fel szeretkezes utan, hogy az milyen szuk volt terhesen, en meg milyen tág vagyok :(

es hiaba mondtam neki este hogy ne beszeljen a felesegerol, mert nem vagyok ra kivancsi,....

en meg mondtam neki hogy a volt pasimnak milyen volt, stb. hogyan tudnam le szoktatni arrol, hogy ha valami bant engem akkor haggya abba a beszedet?

jah es volt mar valaki ugy, hogy mindig fel hozza a ferjetek a volt feleseget?


2010. jún. 28. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Uu, nagyon sajnálom :( Én pont az ilyen tahók (már bocs, de ez tahóság) miatt tartok a gyerekvállalástól, és félek, hogy a terhesség alatt tönkre is megy a kapcsolat (bár a jelenlegi párom egyáltalán nem ilyen, de valljuk be, még fiatal vagyok, 20 éves, most megyek majd egyetemre). Nem tudom én hogy kezelném a helyzetet, valószínűleg próbálnám elmagyarázni neki, mint egy gyereknek, hogy én most terhes vagyok. Ezt KETTEN vállaltuk, és mindketten tudtuk, hogy ez mivel jár 9 hónapon át és azon is túl.. Nem éppen "szexre termett" ilyenkor a nő. Örüljön egyáltalán, hogy próbálsz az igényeinek eleget tenni. Szerintem vannak páran, akik ilyenkor nem nagyon élnek nemi életet, mert gondjaik, bajaik vannak vele.

Szerintem beszéld meg vele, és az a te döntésed, hogy a végéhez hozzáfűzöd azt is, hogy vagy elfogadja, megért téged, és társként viselkedik, vagy pedig vállalja az esetleges következményeket, hogy ilyen hozzáállással netán a kapcsolatotok megy rá. Mert a gyerek egy életre szóló dolog, nem csak átmeneti. Lemondásokkal és kompromisszumokkal jár.

Remélem sikerül rendbe hozni ezt a problémát, és boldog család lehettek :)

2010. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én 30 éves vagyok és egyedülálló, eddig szomorkodtam egy kicsit emiatt rosszabb napjaimon, de most már "örülök", mert ezerszer inkább egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban, ilyen helyzetben- ne haragudj.

ON: Szerintem az adok- kapoknak nem sok értelme van, mármint, hogy visszavágtál az idióta megjegyzésére. Ha van hová menned, szerintem hagyd egy kicsit magára, gondolkodjon el rajta, hogy mégis miket beszél...?! Kretén állat. Már bocs. :-(

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy :-(

2010. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
koszike a komikat, azon vagyok hogy jobb legyen minden, mert a babat is imadom, es a paromat is, es egy csalad vagyunk, sajnos vannak ilyesmi gondjaink, remelem hogy megoldodik a leheto leggyorsabban,
2010. jún. 28. 21:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez a férfi nem csak apának nem jó, de férfinek, férjnek, de még csak szeretőnek sem!

Hogy jön ő ahoz hogy kritizáljon,a születendő gyermeke anyját!

Ha nem lennél terhes azt mondanám hogy rögtön hagy ott, de így ne, neked lenne a legrosszabb!

Sok sikert mert szükség van aki egy ilyen gazfickóval él együtt!

2010. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

na most meg azert sertodott meg, mert meg latta hogy ki irtam a veszekedesunket erre az oldalra, latta hogy le szidtatok :)

es erre o elkezdte magat vedni, hogy :

de en nem is mondtam hogy tag vagy !!

en meg jo nagyot nevettem, istenkem :)

meg fogta magat es kiment a szobabol :)

2010. jún. 28. 21:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg minél előbb kérlek! A te érdekedben is. Igazán felfoghatná, hogy te most nagyon érzékeny vagy, mindenen képes vagy stresszelni, főleg a kapcsolatban fellépő problémákon.. és ez nagyon ártalmas neked is, és a kicsinek is.
2010. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
igy lesz, meg beszelem vele, koszike
2010. jún. 29. 01:10
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez a pasi akkora paraszt,hogy szédül a betonon!
2010. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

basszus de bunkó...nekem(pedig sorban állnak értem a pasik) egy pasi egyszer randi közben ezt találta mondani, hogy a volt nőjénél szebb nőt még soha nem látott...baz meg mondom akkor menj oda....idióta

ott is hagytam

szerintem nem kéne egy ilyen pasival lenned...hiába vagy terhes,akkor se. Jobbat érdemelsz.

2010. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!