Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 hetes terhes vagyok, es...

17 hetes terhes vagyok, es nagyon erzekeny, segitseg?

Figyelt kérdés

a parom mindig csunyan beszel velem, es ez rosszul esik, a volt feleseget hozza fel szeretkezes utan, hogy az milyen szuk volt terhesen, en meg milyen tág vagyok :(

es hiaba mondtam neki este hogy ne beszeljen a felesegerol, mert nem vagyok ra kivancsi,....

en meg mondtam neki hogy a volt pasimnak milyen volt, stb. hogyan tudnam le szoktatni arrol, hogy ha valami bant engem akkor haggya abba a beszedet?

jah es volt mar valaki ugy, hogy mindig fel hozza a ferjetek a volt feleseget?


2010. jún. 28. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A férjed egy szemét,ezt üzenem neki.Miféle férfi az ilyen?
2010. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
ne haragudj,de minek vállaltál babát?nekem valaki ilyet mondana,odadobnám a ruháit h öltözzön aztán húzzon amerre lát.meg mi az hogy tág vagy?lehet az ő f..rka kicsi,mondd meg neki nyugodtan.,
2010. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok.

És mondd meg neki,hogy csinálja magának,akkor olyan szűkre szorítja a markát,ahogy neki jólesik.Bocs,de teljesen kiakadtam.Én,amikor terhes voltam,olyan érzékeny voltam,hogy még egy meghatóbb reklámon is sírva fakadtam.

Te a gyerekét hordod ennek az embernek.

Nem hergelni akartalak,ne haragudj.

2010. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
koszike a meg ertest, hat igen, talan nem kellett volna babat vallalnom, sajnalom is a babamat, en jo anya akarok lenni, remelem sikerulni fog, a parommal meg nem tudom hogy mit csinaljak, nem hagyhatom ott, hiszen az ove a gyerek, es a masik meg az hogy mashoz meg nem mehetek lakni :S, szerelmes vagyok bele, azt mondja o is szeret engem, de olyan makacs, akarmikor veszekszunk, ugy erzi hogy neki van igaza,
2010. jún. 28. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Én voltam már férjnél,és a mostani férjem ismeri is a volt férjemet(jóban vagyunk) De soha nem hoztam fel a volt férjemet,hogy vele összehasonlítsam..Sőt nem is gondolok a volt férjemre.Az egy múlt az életemből ami már réges-régen lezárult..Nem is értem,hogy valaki,hogy tehet ilyet..Ha téged szeret a férjed akkor mi a büdös francnak emlegeti a szexuális életét ami a volt nejjel történt? Már rég nem szabadna emlékeznie rá...Ez így nem normális..Én ilyen embernek még véletlenül sem szültem volna..

Ha nekem azt mondaná,hogy a volt neje szűkebb mint én a terhesség alatt ott helyben kirugdostam volna az ágyból...Vagy mondtam volna,hogy a konnektorba dugja legközelebb az is szűk...Vagy elküldtem volna a volt nejéhez...

2010. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

elso valaszolonak :

nem haragszom, pont erre vagytam hogy megertsenek, en is nagyon erzekeny vagyok, neha ugy elkezdek sirni, hogy rosszul vagyok,

2010. jún. 28. 21:01
 7/19 A kérdező kommentje:
szerintetek az normalis dolog volt tolem, hogy mi utan mondta hogy a felesege szukebb volt, en mondtam hogy a volt baratomnak meg orgazmusnal nagyobb volt a farka?
2010. jún. 28. 21:03
 8/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra,és minden hajam szála égnek áll!

A terhesség szent dolog.És a szerelem is. Mindkettőt kutya kötelessége tiszteletben tartani mindenkinek.Huh,de kiakadtam.Vigyázz magadra! Személyesen is érintett vagyok valamilyen szinten: 39 éves vagyok,szerelmes egy 6

2010. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocs,az előző szövegem elcsesztem az idegtől.Szóval az én pasim nálam 20 évvel idősebb,60 éves,és kritizálja a testem és csúfol,pedig jó csaj vagyok.Azt mondja,csak viccből herghel.

Nálunk emiatt van cirkusz.

Ne vágj vissza más kukikkal,ez gyerekes.Ne feküdj le vele többet,ne is hozd szóba.

De szexet én nem adnék neki.

Szerintem a szexben nem csak a testünk vetkőzik meztelenre,hanem a lelkünk is.És ha én lelkileg pucérra vetkőzöm valaki előtt,az szent.

Tehát ne sértegessen.

2010. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaj de rossz ilyeneket hallani. Engem a párom hagyott ott, mert visszajött a volt "barátnő" hogy terhes. Én fel sem fogahatom, hogy lehet így babát tervezni. Tarts ki, és minden erődet a csöppség adja!!!! Soha ne alázd meg magad! Ilyet senki nem mondd annak akit szeret!
2010. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!