Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haszonból nőt fogni aljas...

Haszonból nőt fogni aljas dolog lenne?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy van egy csajszi, akinek nagyon bejövök. Engem különesebben ő nem izgat, de a bátyjának egy neves cége van, ahova tudom, hogy fölvenne minden további nélkül ha járnék a húgával. Nem valami nehéz a meló, és iszonyat jól fizet, ja és ide aztán nem lehet csak úgy bejutni kívülről. Szerintetek mit tegyek? Vágjak bele a lecsóba?
2010. jún. 28. 17:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%
Tetszik legalább a csaj? Külsőleg/belsőleg? Vagy sehogy?
2010. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
73%
Már az is gáz, hogy egyáltalán megfordult a fejedben ezt tenni a lánnyal. Biztos nem örülnél, ha a te érzelmeiddel játszadozna valami pénzéhes liba.
2010. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
86%
Anélkül, hogy összejössz a csajjal, nem tud neked segíteni, hogy a bátyja munkát adjon? Ha bejössz neki, akkor sztem simán. Aztán még lehet bármi. Mindkettötöknek jó.
2010. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
81%
Az meg pofátlanság lenne."Sajnálom, de nem tetszel. Azért segítenél megkapni az állást?"
2010. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha észreveszi időközben a jeleit, hogy nem is szereted, aztán meg kicsinál a klán:D
2010. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
69%
Gerinced nincs, az tény, különben meg se fordult volna a fejedben a gondolat. De az se jutott eszedbe, hogy papucs leszel egy ilyen kapcsolatban? Bármi rosszat szólsz a lánynak, arra kell gondolnod, hogy csak egy szavába kerül és az a minimum, hogy utcán találod magad a jó kis állásból, plusz esetleg bátyus rád száll, mert nem szereti, ha a húgát kihasználják.
2010. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd beleszeretsz a nőbe, csak a végén ki ne derüljön, hogy a pénz miatt jártál vele, amikor már az esküvőt tervezgetitek.
2010. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
65%
Egyre több ilyen tapló férfi van,mint te...
2010. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
85%

Próbáld ki. Csak gondolj arra, hogy a lánytól (aki téged különösebben nem izgat) függ a munkahelyed.

Ki bírsz majd így pár évet? Mondjuk míg félreteszel egy kisebb összeget. (És elhúzol valahova nagyon messzire, meg a lány bátyja nagyon morcos lesz, ha elhagyd a húgát).


Én ért nem írom, hogy aljas dolog, mert te sokkal rosszabbul fogsz járni, ha a csaj elhagy (mért ne hagyhatna el egy másik pasiért?), akkor a munkahelyednek lőttek. (Bár ha jól dolgozol, talán megtarthatod az állásod.

2010. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
33%
Adj egy esélyt a dolognak, akkor szerintem nem a legszemetebb dolog, ha nem csalod meg, tiszteled, és megpróbálod megkedvelni/megszeretni. Ezeket nem lehet elkerülni, sokkal több érdekkapcsolat van a világban, és körülöttünk, mint gondolnánk:) És ha valakik csak azért maradnak együtt, mert minden közös, és vannak gyerekek? Ennyi erővel az is halálos. Pedig nem.
2010. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!