Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haszonból nőt fogni aljas...

Haszonból nőt fogni aljas dolog lenne?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy van egy csajszi, akinek nagyon bejövök. Engem különesebben ő nem izgat, de a bátyjának egy neves cége van, ahova tudom, hogy fölvenne minden további nélkül ha járnék a húgával. Nem valami nehéz a meló, és iszonyat jól fizet, ja és ide aztán nem lehet csak úgy bejutni kívülről. Szerintetek mit tegyek? Vágjak bele a lecsóba?
2010. jún. 28. 17:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Aljas dolog...
2010. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
aljas...de ha nincs pénzed akkor megéri xD
2010. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

Ha van lelkiismereted, akkor úgyis tudod a választ.

Bár akkor nem kérdezted volna...

2010. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
63%
ja szerintem tedd meg, s a csajt is még megszeretheted.
2010. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
61%

b@szottul aljas dolog, de hat, a mai vilagban ez mar nem szamit(sajnos). Ehen doglesz, vagy megalkuszol.


Le lehet pontozni, de vagj bele, a vegen meg lehet , hogy beleszeretsz a csajba.

2010. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Beatrix17 ***** válasza:
80%
Az a baj sok emberrel,hogy más hátán akar meggazdagodni!Az,hogy valaki a saját erejéből érje el,amit akar,az manapság nem divat!De ha férfi létedre kutya akarsz lenni,vágj bele,persze!
2010. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
45%
Én simán belevágnék, ha nem érdekel a nő akkor pláne... Aztán időközben ha szerencséd van megkedveled.
2010. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
51%

jaj ne vicceljetek már, ha egy nő kérdezné, hogy hozzámenjen-e a pénzes pasijához, természetesen jönnének az igenlő válaszok...


ha nem csalod meg a csajt, megadsz neki minden figyelmet, nem tök mindegy, hogy nem vagy szerelmes? amúgy meg, sose lehet tudni még az is lehet, hogy beleszeretsz később

32N

2010. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Igen aljas, de neked kell eldönteni mit vesz be a gyomrod. Van pár ismerősöm, aki hasonlóan tett. Egy részük annak ellenére hogy nem szerelemből vette el a lányt tisztességes férj módjára viselkedik,(ez talán még belefér), de olyan is, aki kalandozik össze vissza. (ez már undorító) Viszont ha belevágsz, talán nem árt végiggondolni mi lehet belőle, ha mindez kiderül...
2010. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
60%
Egy esélyt adni neki sztem nem aljas dolog...
2010. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!