Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanál nekem olyan női...

Mondanál nekem olyan női praktikákat amitől egy férfi elszédül és meg tudod fogni?

Figyelt kérdés
Vagy irhatnál dolgokat, hogy ha kérdez valamit mit irsz rá, hogy neki tetszedjen és ezt mondja ez a nő kell nekem.
2010. jún. 20. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Vágd fejbe egy jó nagy bottal, attól tuti elszédül, és esés közben megfoghatod, hogy el ne essen.
2010. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

tetszedjen! hát ez LOL! magyarázd már el légyszíves, hogy mit jelent ez a szó! még a helyesírás-ellenőrző is aláhúzza...

uhhh...

2010. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülyeség. Vagy kellesz neki, vagy nem. Kár és felesleges játszmázni, ideig-óráig TALÁN tartana..
2010. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Főzz neki valami finomat, utána egy striptíz előjátéknak, ha ez nem elég, akkor bonts neki egy üveg sört, és ültesd a tv elé, nézze a meccset, vagy a forma1-et.
2010. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szitu és személyiségfüggő de NAGYON!

Pl. volt pasim, aki fejreállt a humoromtól. Életem legjobb pasija (aki a férjem is) meg emiatt is szeretett meg.

Van olyan pasi, akinek tetszik a kacér pillantás, van aki inkább feszeng tőle. Először körvonalazni kell milyen típusú és utána lehet rafináltan közeledni hozzá. De erre még egy szakkönyv sem született...

2010. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
tetszedjen = tetsszen
2010. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet csak úgy leírni...

Ha nincs meg benned az a +, az a belső kisugárzás akkor hiába akarod mástól eltanulnia praktikákat nem fogsz akkor sem kelleni a férfinak..

A legtöbb nő a saját természetével(kisugárzásával) hódítja meg az élete párját..Ezt nem lehet lekoppintani..

De lehet tanácsot adni..

-legyél mindig önmagad

-Mosolyogj

- legyél kapható a férfiak vicceire is..(nevess te is ha a férfiak viccet csinálnak a fingásokból)

-ne legyél féltékeny

-ne akaszkodj rájuk,mert akkor úgy érzik "börtönben"vannak

- ne mutasd ki hamar,hogy teljesen oda vagy érte.Küzdjön még egy kicsit a szerelemért..

- ne birtokold!!Ezt mi nők sem viseljük el..a férfiak még kevésbé...

2010. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nincs olyan,hogy női praktika.Szerintem is úgy van ez,hogy vagy kellesz neki úgy,ahogy vagy,mindenestül,vagy nem.Egyszerűen légy kedves,figyelmes,és ápolt,csinos.Ennél többet aligha tehetsz,hiszen a többi tényező már csak körítés,adalék.Bár te választasz,de a döntés Rajta is múlik,és ehhez az kell,hogy az igazi személyiséged megfogja Őt.Másképpen nem megy.
2010. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem lepd meg és hívd el randira és nagyon legyél maga biztos a randin tuti be fog jönni , én 4év után ezt tettem és a férjem teljesen zavarban volt és nagyon boldog mint az első randikon és most ő hívott meg engem moziban, és azt mondta ujjra belém szeretet és boldog , hogy én vagyok a csaja és a felesége is.ja és van egy kétéves kislányunk is.
2010. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tudok egy ilyen praktikát. Szerelemnek hívják.
2010. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!