Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen apa az ilyen?

Szerintetek milyen apa az ilyen?

Figyelt kérdés
Ma a párom elutazott Miskolcra és legközelebb Csütörtökön jön haza Pestre.És egy 18hónapos gyerekkel hagyott itt pénz nélkül.Szerintetek apa az ilyen?
2010. jún. 28. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Van rosszabb is,persze ez is elég rossz.Az enyém alkoholista például.
2010. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az se jó persze.Nekem az apám alkoholista és átérzem a helyzetedet.
2010. jún. 28. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
előzményekről nem írsz, így nehéz állást foglalni
2010. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Párom azért utazott le Miskolcra,hogy elkezdjen ott dolgozni azért,hogy a Pesti pénzét megkapja.

De én ezt nem hiszem el.

2010. jún. 28. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
miért nem hiszed el? és hogyhogy pénz nélkül? akkor mit fogtok enni? neked van pénzed? összevesztetek?
2010. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert nem bízok a páromba eléggé hazudos.Igen pénz nélkűl hagyott gyesem meg csak 2án lesz(pénteken)

hogy addig mit eszünk passz.Magamat nem sajnálom csak a gyereket.Nem vesztünk össze!

2010. jún. 28. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs senki, akitől 2.-áig kölcsön tudnál kérni? szülő, barátnő?
2010. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ez egy mocskos r.hadék.

a lakás a tiéd? csütörtökön én már nem is engedném be, ha az enyém a lakás. ha nem, akkor meg elhúznék a francba. nem, nem apa az ilyen, nem is ember.

szüleid, barátaid vannak? menj oda. vagy gyere hozzám, az én életem is úgyis egy nagy sz.r, nekem is van babám. majd támogatjuk egymást.

2010. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!