Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Mit tennétek ha a párotok tiltana titeket a szüleidtől, mert neki éppen valami baja van valamelyikkel? És nem láthatnád te sem őket ez miatt?!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 18:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok!Sajnos igaz,hogy a gyerekeim isszák meg a levét,mert a nagyobb lányom 3 éves és él hal a mamájáért (anyukámért) és azt sem engedi hogy haza menjünk egy hétvégére látogatóba hozzájuk,mert a páromnak konkrétan apámmal van baja!Vannak igen barátnőim,de alig mehetek valahova velük,anélkül hogy megvádolna hogy megcsalom vagy valami....arról nem is beszélve hogy anyósom teljesen beletelepedik az életünkbe,mindenbe beleszól és az az igaz amit ő mond...akár miről van szó...és azt is rámfogta hogy egyik gyerekem sem a páromtól van,és a második lányomat már nem is akarta hogy megtartsam!!!!El akarta vetetni velem,és a párom fejét is addig tömte,hogy ő sem akarta és már azt is belebeszélte hogy nem is tőle van egyik gyerek sem!!!!!
2010. jún. 28. 21:17
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapelőtt 19:11 es vagyok.

ha tisztában vagy ezekkel a dolgokkal, akkor mire vársz? Lehet azzal takarózni, h nem akarod, h a gyerekeknek rossz legyen, de elárulom, h sokkal jobb apa nélkül felnőni, mint h vkinek ilyen apja legyen. Ha veled ezt csinálja mit fog a gyerekeitekkel? Talán majd a fejükhöz vágja, h nem is vagytok a gyerekeim, mert anyátok egy kurv@? Igen is legyen merszed kitörni ebből, mert megváltozni úgy sem fog/nem is tudod, és csak rosszabb lesz. Szépen pakold össze a cuccotokat, költözz haza a szüleidhez, és add be a válópert. Nem értem, h miért nem léptél eddig. (És kíváncsi vagyok a válaszodra.)

2010. jún. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Add be a válópert, és ne hagyd, hogy egy ilyen ember tönkretegyen téged meg a gyerekeidet.

Ha a férjednek kétségei vannak, hogy töle vannak-e, akkor jogában áll apasági tesztet végeztetni a SAJÁT költségére.

2010. jún. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
19:11-es!Már akkor egyszer elindultam haza,mikor nem akarták hogy a kicsi lányom megszülessen,és mikor meghallotta,hogy a vonaton ülök,megfenyegetett,hogy mire oda érek ott lesz ő is és elvágja mindenki torkát!!Igazából nagyon félek a következményektől,hogy meddig kell rettegnem,ráadásul apám pont itt lakik Bp-n!!!Már egy párszor megfenyegette hogy megkeresi....apám nem fél töle,mert vakon bízik a rendőrségbe,de én attól féltem!!!Sokat harcoltam,hogy megmentsem a házasságom,és szeretném KIBÉKÍTENI a szüleimmel,hogy boldogok lehessünk!!Ha ez megtörténne,minden jó lenne,mert nekem ez számít csak,hogy a két gyerekem ne csak messziről szerethesse az én szüleimet,a nagyszüleiket!!Szóval adtam neki egy esélyt,hogy ezt helyre hozza,ha 2 hónap alatt nem történik semmi,akkor megfogadom a tanácsaitokat!!!!!!!!! :) KÖSZÖNÖM!!!
2010. jún. 29. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!