Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Mit tennétek ha a párotok tiltana titeket a szüleidtől, mert neki éppen valami baja van valamelyikkel? És nem láthatnád te sem őket ez miatt?!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 18:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét egy ember az aki alku tárgyának gyereket használ. Önző de nagyon, mert a gyerekére sem gondol, hogy milyen fájdalmat okoz neki. A gyerekedtől nem tud megszabadítani, mert nőpárti a magyar bíróság. Legfeljebb csak ha gyámhatóság alá helyez vagy kiskorú veszélyeztetése a vád. Ahhoz viszont nem elég a színfal.
2010. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

Akkor sem tilthatna. Váljunk el, ha csak nincs nyomós oka, akkor nem veheti el a gyereket.

Akkor ezek szerint nem csak téged foszt meg a szüleidtől,hanem a gyereked a nagyszüleitől?

na , ezt végképp nem hagynám!


Én mondanám neki , hogy ha nem találkozhatom a szüleimmel, akkor elválok!

2010. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy eltilt? Ez zsarolás bántalmazás. Nem fizikai, hanem lelki. Barátaid lehetnek? Boltba járhatsz egyedül? Neki vannak barátai? Az ő szüleit látogatjátok? Vannak egyáltalán? Érzelmileg függővé akar tenni, ezért zsarol. Ne hagyd. A szüleid mit szólnak?
2010. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szabhatja meg, hogy mikor lásd a saját családodat.
2010. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne a gyerek, én azt mondanám, hogy állítson csak választás elé, és máris csomagolok.
2010. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad zsarolni! Hallottál már azokról a férjekről akik úgy kezelik a feleségüket, mint ha 5 évesek lennének, vagy a cselédjük lenne? Nem lehetnek barátaik, a lakásból sem tehetik ki a lábukat engedély nélkül, és a gyerekükkel vannak zsarolva. Remélem te nem akarsz ilyen feleség lenni, mert az ehhez való úton az első lépés, h a nőt leválasztják a szüleiről, akikhez normál esetben menekülne, ha valami baj van. Ne hagyd magad, mert ez nem normális dolog. Ők a szüleid, szereted őket, ők is szeretnek téged, és nem lehet egy szülő-gyerek kapcsolatot egy házassággal összehasonlítani. Ne kötelezd rá, h találkozzon velük, de akkor te se hagyd magad. Vagy mondd meg neki, h akkor ő sem láthatja a szüleit, mert te meg őket nem szereted. Kíváncsi lennék, mit válaszolna. És ne aggódj, ha csak nem vagy drogos, alkoholista, nem vered és éhezteted a gyereket, akkor nálad marad, nem veheti el tőled. Főleg, ha megmondod a bíróságnak a válás okát.
2010. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám. Ha menni akarok, fogom magam, és megyek. Anyósom engem nem szeret, akkor most tiltanám meg a páromnak, hogy beszéljen vele? Nem a szüleimet választotta, hanem engem. Őket fogadja el. Ha meg annyira nem szeretik egymást, akkor ne találkozzanak, de azért a saját szüleitől nem lehet eltiltani az embert.
2010. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tilthat el a szüleidtöl

2. Ha ez annyira zavarja, akkor váljon el

3. A gyerekedet eleve nem kaphatja meg (mert az anyának adják majdnem mindig, kivéve, ha kábitószerezik,

alkoholista, vagy prostituált), tehát ez is CSAK zsarolás a részéröl


De ha engem mepróbálna a férjem eltiltani a szüleimtöl, akkor NEM várnék arra, hogy Ö akarjon válni, hanem ÉN adnám be minél elöbb a válópert. Egyébként a gyerekelhelyezésnél neki elég rossz pont ellen az is, hogy a nagyszülötöl el akarja tiltani a ygereket, téged meg a szüleidtöl.

2010. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"A gyerekedet eleve nem kaphatja meg (mert az anyának adják majdnem mindig, kivéve, ha kábitószerezik,

alkoholista, vagy prostituált)"

Nagyon nagy tévedés. Én is apukámnál lettem elhelyezve, pedig anyám egyik kategóriába sem tartozik bele. Totál átlag. Szóval azért ne bízd el magad ennyire.

2010. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszitek, hogy a kérdező a nő. Egyébként ezt én sem tűrném el, ez tényleg durva.
2010. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!