Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Mit tennétek ha a párotok tiltana titeket a szüleidtől, mert neki éppen valami baja van valamelyikkel? És nem láthatnád te sem őket ez miatt?!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 18:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem senki ne mondja meg, hogy mikor találkozom a szüleimmel. Ha akarok akkor minden nap is!!!

nem a tulajdona vagyok, akinek parancsolhat...


Én ugyanúgy találkoznék a szüleimmel, ha meg emiatt elhagy, akkor ennyit is ér a kapcsolat.


A párom sincs jóban a szüleimmel, de ilyet soha nem mondana, mert szeret és tudja hogy szeretem a szüleim!

2010. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván marhára nem érdekelne. Még akkor sem, ha éppen a férjem. Ők ugyanúgy a szüleim, ha nem jönnek ki, ez van, engem nem tilthat el tőle. Nem a kutyája, vagy a gyereke vagy, könyörgöm! Egy kis tartás!
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pár,az nem jó pár.
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem lenne! Egyszerű okból, mert nem hagynám, hogy el tiltson bárki is a szeretteimtől!
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem nem érdekelne, jó hogy nem a párom fog ebbe szabályozni hogy mikor látógatom meg a szüleimet az eszem megáll.. megkérdezném hogy mi a baja velük! és hogy miért és mit ártottak neki.. Ha meg zsarolni próbál a szüleimel akkor ágyö!
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem zsarol,hanem egyszerüen nem engedi hogy apámmal találkozzak,mert ő ki sem állhatja....és azt mondja ha említem neki hogy én találkozni akarok vele,hogy ugy látja a szüleim többet érnek mint ő!És rögtön szóba kerül a válás,és jön azzal hogy a 3 éves lányunkat nem hagyná hogy elvegyem tőle...stb!!!
2010. jún. 27. 18:33
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Meghogy nem zsarol?? Hat konyorgom, mi ez, ha nem zsarolas??? Nem tdk hozzaszolni, ez nem normalis. a szulo es a ferj nem osszehasonlithato, mi az, hogy "ugy latom a szuleid tobbet ernek mint en"... na latod, nem csodalom h apad nem birja!!! Szerintem ha valasztani kell, a szuleidet valaszd, mert a ferjed kicsit hulye! mar bocs.
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk az volt, hogy nem igazán szívlelte a szüleimet a férjem, főleg anyukámat. Bár tudtam, hogy anyum nem rossz ember, csak nekünk, főleg nekem a legjobbat akarja, és hát nem tetszett egy pár dolog, amit a férjem tett velem (lelki dolgok), és hát ezt el is mondta neki és nem elég finomat. Szóval innen kezdődött a vita köztük. Ami később oda fajult, hogy már a hátuk mögött elég csúnyán szidta őket, amit én nem tudtam elviselni és a pár hónapos babámmal hazaköltöztem. Két nap múlva már könyörgött, hogy menjünk vissza mert nem bírja nélkülünk, de hagytam még hadd gondolkozzon magán, majd 1 hét múlva visszamentünk, és azóta semmi baj nincs ilyen téren.
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: elhagynám.
2010. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hú! Hát nem irigyellek! Egyébként boldog vagy a pároddal? Én el sem tudok képzelni ilyen szituációt. Sajnálom.
2010. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!