Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ország, ahol bejegyz...

Hennike kérdése:

Van olyan ország, ahol bejegyzett a többférjűség?

Figyelt kérdés
A férjemmel nyitott kapcsolatban élünk pár éve, de most ő szeretne visszatérni a rendes házassághoz. Én viszont állandó partnerre találtam, akit nagyon szeretek, de a férjemet is. A férjem elfogadta ezt a döntést, ő is jól kijön a másik férfival. Felmerült az eskövő gondolata. Lehet ilyet valamelyik országban több férfihez is hozzá menni?
2010. jún. 27. 11:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%

Azért nem divat a többférjűség, mert a nőknek nincs hasznuk belőle.

Mondjuk a pasiknak sem túl jó a többnejűség. Ha belegondoltok, több nő, több pénzbe kerül, mindig kell velük foglalkozni, ha nem áll fel már akkor muszájból szexelni.

Azért a legjobb az egy féj és egy feleség. Így nincs féltékenység és talán még igazi szerelem is van.


Igen, én is olvastam a többférjűségről, méghozzá Tibetben van, és azért lett ez így, mert a hegyen kevés az élelem és nem tudnák a sok utódot gondozni.

Okosan csinálták, mert nem szaporodnak el, és nem halnak éhen! A LEGOKOSABB EMBEREK ÁLLÍTOM. Ott a férfiak nem veszik ezt megcsalásnak, mert nem a szex a központja az életüknek. Állatokat legeltetnek, kevés helyen zöldségeket gabonát termesztenek, 80-90 évig élnek, a nők nincsenek kihasználva, friss a levegő, irulnak-virulnak.

Egy nőnek 2-5 pasitól max. egy gyereke lesz.

nem hal éhen sok gyerek. Én láttam róluk dokumentum filmet, a férfiak nincsenek elnyomva.


Ellenben a köcsög muszlimok, arabok:

- a köcsögök a nőket állatnak tartják

- a nők boldogtalanok

- a nők ki vannak használva (munka+gyerekszülés+használati tárgy)

- a faszik elvannak mert szemetek és önzők

- a sok gyerektöbblet miatt millió gyerek hal éhen azért, mert a köcsög arab nem veszi észre hogy sivatagban él, és a farkára csomót kellene kötni.

-csórók (Szahara), mert gabona helyett gyapotot ültetnek:P

És a sok gyerektöbblet feléli a sivatagot.


Ezekbe az országokba, sőt az összesben be kellene szüntetni a többnejűséget. Akkor jó volt, amikor bekellett szaporítani egy nagy területet, de most már erre nincs szükség.


A többférjűség jó lenne, ha a lakosságot szeretnék csökkenteni, jó megoldás.

Mivel a nő családi szerepe az "ingyen cseléd", ezt be kellene szüntetni, és a férjeket is belevonni a háztartási munkába.

26.L

2010. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Előzőtől megkérdezhetem, hogy létezik, hogy egy nőnek 2-5 pasitól max. egy gyereke lesz? Nem szexelnek, vagy védekeznek, vagy mi??? Mi volt erről a dokumentumfilmben?


Hm.. egyre jobban érdekel a dolog! Tibet meg egyik kedvenc országom, ahová szívesen eljutnék. Nemcsak emiatt, de nekem ez is vonzó... :)

2010. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen a ffiak közösen előkészítenék az ételt, és megfőznék.

Egyéb házimunkát is elvégezhetnék. Megtermelnék a szükségleteket.

Nőnek is maradna munka. Gyereknevelés...

2018. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!