Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a bunkó?

Tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Szerettem volna, ha megismerkednek a szüleim a párom szüleivel és testvérével. Nekem anyum, apum és nagypapám jött volna, páromnak pedig apukája, anyukája és húga.

Így is elég sokáig spóroltam rá, mert szeretném őket nagyon szép helyre vinni, erre párom húga bejelentette, hogy ha az ő párja nem jöhet, akkor nem jön ő sem. Életemben 2 x találkoztam a sráccal, nem gondolom, hogy bármi köze lenne a mi szüleink megismerkedéséhez. Most én vagyok a szemében a legnagyobb bunkó, mert hogy képezelem, hogy nem hívom meg.

Szerintetek igaza van?



2018. dec. 5. 14:52
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Meg teljesen logikátlan amit mondasz. Nem volt otthon, mert nem akart látni. Akkor most minek akar jönni, ha eddig nem volt rám kíváncsi?
2018. dec. 5. 18:29
 32/39 anonim ***** válasza:
40%
Ne hívd meg tiltsd ki őket, mert utálod őket ez egyértelmű,a húgát is meg a vőlegényét is mert nem esnek tőled hasra ez a bajod,f féltékeny vagy,h nem te vagy körbe ugrálva folyamatosan miss p14csa vgy.. Ott a vacsin is rólad szol majd minden semmi nem veheti el te műsorodat, mehet a műfesztivál,Papa mama akik idegenek ott fognak ismerkedni közbe a párod rossz szájízzel lesz h kifúrtad a saját testvérét és vőlegényét,és csak idő kérdése mikor ömlik a kaka a biliből ki a későbbiekben,bár ha a pasid egyetért veled h a húga és vőlegénye nem családtag te nyertél..
2018. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Nagypapám azért jönne, mert ő a legfontosabb ember az életemben, ő áll hozzám a legközelebb. Ami pedig a párom illeti, egyet ért velem abban, hogy a húga párjának nem kéne jönnie, ő sem ismeri sokkal jobban mint én.
2018. dec. 5. 18:47
 34/39 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem csodálom h nem jönnek hozzátok se, köztük sincs jo kapcsolat párod és húga közt.. A vőlegényem nálam családtag tesom meg a párja ha igy viselkednek H az ő párja családtag mikor még nem is menyasszony de a vőlegényem idegen akkor ők számomra az idegenek. Itt eleve szar lehet a testvérek közt is a kapcsolat.. Nem hívod meg őket na bumm ők meg nem hívnak meg mondjuk az esküvőjükre na bumm ,ti meg őket nem hívjátok meg az esküvőkre na bumm feleségként se leszel csak idegen nekik,meg ti is nekik. Ez ennyi nem kell erőlködnöd. Jó színjátékot. Ez a tipikus magyar minta család vagyunk de kvázi testvérek is idegenek és kb 3xor egy évbe ha egymáshoz szólnak.
2018. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
89%
Azért elég szép család lehet az is ahol egy vőlegényt sem ismer a család testvér.. :(
2018. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
85%

Lehet,hogy itt senki nem bunkó, csak valaki téved

Vagy te, mert nem hívtad meg

Vagy a csaj, aki úgy érzi, diszkriminálod a pasiját egy partiról

Vagy lehet, hogy valamelyikőtöknek az előadási stílusa nem volt megfelelő.

Pl túl magas lóról jelentetted be, hogy ő nem jön; vagy a csaj jelentette be túl magas lovon ülve; hogy ha a pasija nem jön, akkor ő sem.

Hát akkor nemtom én egyébként sem , hogy hogyan hívtam volna őket. Én leeht, hogy még a csajt se hívtam volna egyelőre. Ennyi ember egyszerre talán nem tud jól hatékonyan ismerkedni. Szóval én még talán a hugicát sem hívtam volna:) De egyébként ez nem ellene irányult volna; csak ismerkedni meg egymásra odafigyelni így lehet a legjobban; amúgy lehet, hogy a nagypapit is kihagytam volna a buliból:) Meg még pl az se jó, ha annyira jó lesz a hangulat; hogy mindenki pl várja azt az egy másodpercet, amikor végre szót kaphat, mert sok mindenki sok mindent beszél, és ha nem csap le időben a szóra; akkor nem fog tudni kibontakozni, egy fél mondatot nem fog tudni elmondani, mert valakik nagyon viszik a szót, és mire teneked végre jutna egy másodperc, hogy elmondhasd, amit két perce akartál már; addigra már rég nem ott tart a beszélgetés, és ahhoz is lenne gondolatod, amit szívesen megosztanál, de nem kapsz, csak 1-2 másodpercet, ha ügyes vagy, és el tudod kapni. És ha szerencséd van, talán valaki, legalább egyvalaki figyel is rád.

2018. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
A párok nagy része képtelen egyedül elmenni valahova. Ez van, ha félemberek kezdenek kapcsolatba. Engem nem zavarna, ha nem mehetnék a párom testvérének az összeröffenésére. Majd lesz alkalom, amire engem is meghívnak. Hála istennek nem csak családi vacsik sora az életem.
2018. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
68%
Illik meghivni! Am ennyi erővel a parod húgát is felesleges! Semmi köze a szüleitek meg ismerkedésèhez!
2018. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nem követelném, hogy a férjemmet is hívják meg, mert már annak örülök ha egem meghívnak. Ellenbe rákérdeznék, hogy ő esetleg nem jöhet e velem és ha akkor is nemet mondasz akkor én se mennék. Úgyhogy engem az érdekel, hogy a húg rákérdezett, hogy a völegény is jöhet e vagy csak letámadott, hogy őt miért nem hívtad meg?

Amúgy meg ha már te fizeted jogod van azt elhívni akit akarsz. Ha úgy gondolod, hogy a pasi nem érdemli meg, hogy eljöjjön akkor nem hívod el. Te nyitottál a család felé, amit visszautasított a hug. Nem lehet azt mondani, hogy kizártad. Az, hogy nem fogadta el legyen az ő baja.

2018. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!