Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a bunkó?

Tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Szerettem volna, ha megismerkednek a szüleim a párom szüleivel és testvérével. Nekem anyum, apum és nagypapám jött volna, páromnak pedig apukája, anyukája és húga.

Így is elég sokáig spóroltam rá, mert szeretném őket nagyon szép helyre vinni, erre párom húga bejelentette, hogy ha az ő párja nem jöhet, akkor nem jön ő sem. Életemben 2 x találkoztam a sráccal, nem gondolom, hogy bármi köze lenne a mi szüleink megismerkedéséhez. Most én vagyok a szemében a legnagyobb bunkó, mert hogy képezelem, hogy nem hívom meg.

Szerintetek igaza van?



2018. dec. 5. 14:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj h sok helyen a család a házastársat is kétszer látja esküvő előtt meg utána is kb meg a saját rokonaival is kb évi 3 kötelező találkozás van ,kvázi mindenki idegen a másiknak,ilyenkor meg megy a cirkusz,de a magyar családok 90% idegen egymásnak is..
2018. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Itt van, akinek gondot okoz a szövetértelmezés?


NEM a kérdező húgának a vőlegénye.

"Nekem anyum, apum és nagypapám jött volna, páromnak pedig apukája, anyukája és húga."

2018. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
25%

Én azt sem tudom, hogy miért gondolja bárki is, hogy a kérdező csaj?

Lehet csaj, de ugyanúgy lehet pasi is. Én pasira tippelek.

2018. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
67%

Ha engem meghívnak család egyesítésre a vőlegényem meg nem mert idegen akkor bocsika de én se megyek és nem játszom meg a család egyesítést miközben a vőlegényem le van szarva ő egy idegen,de a sose látott papi jöhet,kvázi hányingerem támad,és akkor én is leszarom a tesóm nőjét és innentől így állok hozzá h idegen is marad kb köszönök neki ha muszáj,és az esküvőmre se hívnám meg csak a tesómat.... Te is jól indulsz h máris életre szóló viszályt akarsz szítani aminek később te meg a párod isszátok meg a levét, de borítékolom h rafinált vagy és az érdek h kisajátítsd a párodat h te legyél a középpontban mindig.. Vannak ilyen nők..

30N

2018. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
68%

A válaszok és a válaszaid fényében - igen, te vagy a bunkó. Gondolom csak félsz, hogy nehogy a vőlegény egy minimális figyelmet is elraboljon rólad.


Más okot nem igazán látok rá, ugyanis ő nem idegen, jobban a család tagja mint te, mivel ő lassan beházasodik a családba, te pedig nem vagy menyasszony. És amúgy is, te nem akarod megismerni a leendő rokonod?

2018. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem bunkóság,miért is lenne az? Szűk családkörbe egyáltalán nemnem tartozik bele.
2018. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzá tenném, hogy legalább 5 x hívtam a párom húgát és párját hozzánk, hogy jöjjenek el, sosem jöttek! Amikor mi voltunk náluk, legalább 10 alkalommal, sosem volt otthon... pedig mi 200 km-t utazunk minden alkalommal, hogy lássuk őket... de hát jól van, akkor maradjak én a bunkó.
2018. dec. 5. 18:13
 28/39 anonim ***** válasza:
41%
Annyira jellemző, idejössz önigazolásért, nem kapod meg, aztán egyből elkezded színezni a sztorit, hogy csak azért is bizonygasd, hogy a másik volt a paraszt :D Szánalmas vagy, gratulálok.
2018. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
31%

Okkal nem mentek,és okkal nem voltak épp akkor otthon,nem kíváncsiak rád mert első perctől rájöttek h miféle vagy :( Ez a viszony már most fos.. Fokozhatod még az totális utálatig..

40N

2018. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Nem önigazolásért jöttem, rendben, elfogadom, hogy így látjátok. De azért utolsó, nem igazán tudott rájönni, hogy milyen vagyok, ha nem is látott szinte :D szüleikkel pedig nagyon jó kapcsolatom van az elejétől kezdve.
2018. dec. 5. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!