Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a bunkó?

Tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Szerettem volna, ha megismerkednek a szüleim a párom szüleivel és testvérével. Nekem anyum, apum és nagypapám jött volna, páromnak pedig apukája, anyukája és húga.

Így is elég sokáig spóroltam rá, mert szeretném őket nagyon szép helyre vinni, erre párom húga bejelentette, hogy ha az ő párja nem jöhet, akkor nem jön ő sem. Életemben 2 x találkoztam a sráccal, nem gondolom, hogy bármi köze lenne a mi szüleink megismerkedéséhez. Most én vagyok a szemében a legnagyobb bunkó, mert hogy képezelem, hogy nem hívom meg.

Szerintetek igaza van?



2018. dec. 5. 14:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%

A te szüleid és nagypapád számára épp annyira lesz idegen a "vőlegény",mint a párod húga.

A vőlegény is a családhoz tartozik.

2018. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
81%
Az eredeti kérdésnél még neked adtam igazad, az utolsó kommented fényében viszont igen, te vagy a bunkó, nem is kicsit. Nem kezdem el magyarázni, miért, hiszen egyértelműen nincs meg benned az önkritikára való képesség.
2018. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
62%
Aztán majd jön a miért utál a párom családja tesoja kérdés.. Vajon miért utálják az ilyen nőket a rokonok,a vőlegény idegen? Akkor te is az vagy babám még csak mennyaszonnya se vagy gondolom,de ha a te logikád a jó max esküvő után leszel te is családtag,itt te vagy a bunkó,megakarsz ismerkedni a pasasod családjával,de máris a szarkavarást csinálod,rossz szájízzel indulsz a teso és a leendő sógor már nem fog kedvelni és fúrni fognak jogosan,és csak idő kérdése h a szülők is levágják hogy hülye p14csa vagy,ki ha én nem,mert ez a papád a rokon akit sose láttak meg te aki egy csere darab vagy, de a tesó vőlegénye idegen,nekik nem az,nekik ti vagytok azok,köszi az én családomba ilyen nem jön én is fúrnálak ki minél előbb..
2018. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%
Neked hogy esne ha forditott esetbe csak a párod lenne meghiva, mert mit kerülgessenek ott téged, egy idegent?
2018. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%

Úúúúú na várjál!!

Azt nem mondtad, hogy a vőlegénye! Az úgy már egészen más, akkor viszont illene meghívni! Gondold el, hát majdnem a férje.

3-as voltam amúgy.

2018. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
89%
De akkor te is idegen vagy a logikád szerint. Minek kerülgessék a pasid szülei egy idegen ember szüleit?
2018. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%

Ha komoly a kapcsolat, és találkoztál már a sraccal, szerintem is meghívhattad volna. Ebben egyetértek a többiekkel.

De valahogy a húgod reakciója is túlzás kicsit, legalábbis nekem az, én valahogy nem húztam volna fel magam ennyire.


Az az eset jut eszembe, amikor a lányom első születésnapjára a sógorom elhozta volna a kilencéves fia barátját, akit még sose láttam. Azt kértem, inkább ne hozza, ez családi esemény, és nem is ismerjük a kisfiút. Erre berágott és ők sem jöttek.

2018. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
31%

Jól bevágódtál.. De legalább már nem tudsz színészkedni a műmosolyos vacsorád alatt a tesója már tudja milyen vagy,mire számíthat tőled,majd később versenyezni fogsz sógornőddel h te szülj előbb uncsikát is..

40N

2018. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
15%
Hat mar nem azert de szerintem gáz h a tesód vőlegénye és 2x láttad... Ők nem járnak semmilyen családi összejövetelre, csak 1x bemutatta a tesód és kész? 1x meg az eljegyzési bulin? Én se hívnám meg, nem azert mert bunkó vagyok hanem mert 1) a te barátod szülei fognak találkozni a TE családoddal. A tesód vőlegénye ha ilyen abszent, akkor nem családtag, mert gondolom a szüleid se látták előtte gyakrabban. 2) tesódnak kellett volna törnie magát h a saját családja ismerje meg a vőlegényét, nem most agyalni azon h miert nem akarsz meghívni egy kvázi idegent a saját szervezésű bulidra...
2018. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
88%
Én azt nem értem, hogy ha a szülők első találkozásáról van szó, akkor miért gondoltál arra, hogy másokkal is kibővíted kört. Ismerkedhettek volna először a szülők -szerintem-, a többi ráért volna. De hát már megtörtént, elkövetted, oldalágiakat is hívtál. Szerintem, a békesség kedvéért neked kéne engedni, és a párod húgát párostól hívni. Ellenkező esetben életreszóló ellentét marad köztetek, ami neked sem jó. Ha várhatóan akkor is bunkó maradnál, ha hívnád a húg párját, akkor meg ne hívd, és tedd magad túl a dolgon!
2018. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!