Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a bunkó?

Tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Szerettem volna, ha megismerkednek a szüleim a párom szüleivel és testvérével. Nekem anyum, apum és nagypapám jött volna, páromnak pedig apukája, anyukája és húga.

Így is elég sokáig spóroltam rá, mert szeretném őket nagyon szép helyre vinni, erre párom húga bejelentette, hogy ha az ő párja nem jöhet, akkor nem jön ő sem. Életemben 2 x találkoztam a sráccal, nem gondolom, hogy bármi köze lenne a mi szüleink megismerkedéséhez. Most én vagyok a szemében a legnagyobb bunkó, mert hogy képezelem, hogy nem hívom meg.

Szerintetek igaza van?



2018. dec. 5. 14:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Nincs igaza.
2018. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nem megy, legalább kevesebbe kerül Neked ez az egész.
2018. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Nincs igaza. Ez nem az ő randija, ingyenkajával megspékelve, hanem egy családi program. Hagyd a fenébe, ne jöjjön, ennyi ésszel nem fog hiányozni.
2018. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
33%
Kövezzetek meg, de szerintem illik meghívni a testvér párját is. Bár azért attól függ hogy milyen régóta vannak együtt, hány évesek stb
2018. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
A húg párja férjet, vagy vőlegényt jelent? Mert akkor illik meghívni. Akkor se árt ha évek óta együtt vannak. Ugyanakkor modortalan volt a párod húga hogy ezt csinálta.
2018. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Vőlegényt jelent. De akkor sem értem, hogy mit fog ott ülni velünk egy idegen...
2018. dec. 5. 15:35
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk fizethetné ő azt a részt, ha csak a barátjáról van szó.
2018. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
84%

#7

Ameddig nem írtad, hogy vőlegény, addig én is azon voltam, hogy egy random pasit ne hívj meg.

Csakhogy a vőlegény, az már-már családtag, nem idegen, mert a jövendőbeli sógorod. Azért gondolom így, mert nyilván te is komolyan gondolsz a kapcsolatra, különben nem terveznél családi összejövetelt. Egy plusz kaján már nem múlik a vagyoni helyzeted alakulása.

2018. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem a plusz kaján múlik, az az 1 már tényleg nem számít... de nem ismerem, mit fogom ott kerülgetni? Ott fog velünk ülni egy idegen. Szerintem pofátlanság a részükről valakit betuszkolni, hogy ha az aki szervezi, nem hívja meg.
2018. dec. 5. 15:46
 10/39 anonim ***** válasza:
81%

#10

Nem idegen, ő is családtag már. A párodnak és a családjának nem idegen és neked sem idegen, mert már találkoztatok.

A szüleidnek, nagypapádnak a többiek is idegenek, pont azért jöttök össze, hogy a két család megismerkedjen. De te tudod!

Én nem gondolom, hogy jó dolog lenne rögtön rossz érzésekkel bekerülni egy családba.

2018. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!