Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem "rocksztár" akar...

A férjem "rocksztár" akar lenni. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem kamu a kérdés. Engem egy kicsit zavar (gyerekesnek tartom). Értetlenül állok a helyzet előtt. Mit tegyek? Támogassam?
2010. jún. 26. 22:20
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Köszi a program nevét, a fotózás sztem tök jó! :)


Legszebb férfikor nagyon jó! :D :D Ari vagy! Köszi mindenkinek! :)


Amúgy fiatalok vagyunk, mind a ketten! :D

2010. jún. 26. 23:04
 22/31 anonim ***** válasza:

nem kell basszusgitáros?:DDD

nekem álmaim között szerepelt a zenélés, és a párom támogatott segített ebben, és örülök ha játszhatok rajta, bár a családom csak "zajongásnak" minősíti, azóta fülhallgatóban tolom. amugy gondolom ha "rokksztár" akar lenni, akkor elektromos gitáron játszik, ahhoz meg kell ugye erősítő is, vegyetek hozzá egy fülhallgatót, ha nemszereted ha gitározik :D szerintem még mindig jobb, mintha a számitógépet nyűné, hijába, tudom hogy infós, de nekem rockból van a lelkem, igy megértem hogy szeret gitározni :DDD 19F

2010. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Innen le lehet tölteni

csomó oktató anyag van hozzá


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Támogasd. Nincs is rosszabb, mint valaki, aki le akar beszélni a zenéről..
2010. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Igen elektromos gitárja van, és erősítője is, és szomszédai is. :D Hát örülne, ha tudna valakivel zenélni! :D ;) :P És valóban jobb, mintha gép előtt ülne. :)
2010. jún. 26. 23:14
 26/31 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked Johnny Cash életrajzát.Legalábbis a kezdeteket.


Bár neki volt hangja,nem is rossz :)


Szerintem hagyjad őt kibontakozni,esetleg arra figyelj nehogy kinevettesse magát.

A netes közönség jó ötlet.

2010. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Az amatőr rockzenészeknél is válság van, egymás után szűnnek meg a szórakozóhelyek, a fellépési lehetőségek, ezáltal a zenekarok. A többség ugyanazokat a zenekarokat hallgatja évek óta, csak egy szűk réteg kiváncsi a többi zenekarra... Lehet persze próbálkozni, hobbiból zenélni meg ilyenek.
2010. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Amig ez csak hobbi, addig semmi gond nincs vele. Viszont ha nem dolgozna, kilepne a munkahelyerol csak azert, hogy gyakoroljon, felfedeztesse magat, akkor az nagyon nagy baj es ott pszichikai problema is lenne. Az en ferjem volt legjobb baratja nem dolgozik evek ota, rocksztar akar lenni o is. Hat az mar mas szint.


Egyebkent a ferjed tehetseges zenesz? Mert ha tehetseges, mindenkepp tamogasd, csak ne hagyd, hogy beleelje abba magat, hogy hires lesz, mert sokszor epp a legtehetsegesebbek nem jutnak a zeneiparban sehova. Ha nincs semmi tehetsege, akkor meg vedd fel, ahogy "zenel", jatszd le neki es mondd el, hogy ez sajnos nem eleg ahhoz, hogy hires legyen. A zene hobbi szinten nagyon jo, de nem kell tulsagosan beleelnie magat, nehogy ugy jarjon, mint sok ember a Megasztarban meg hasonlo musorokban...erdekes modon a zenei tehetseg forditott aranyban szokott allni az onbizalommal. Szoval ne hagyd, hogy leegesse magat, ha nem kepzett, nincs tehetsege. Ha tehetseges, tegyen meg mindent a sikerert, de erre ne menjen ra a csaladi elete, munkaja.

2010. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszi! Köszi!


Nem viszi túlzásba nagyon, inkább az anyagiakkal csak. Nem kétfillér egy gitár, pl., bár ezt ti is tudjátok. Hobbiból zenél, és objektíven: közepesen ügyes. Nem kimagasló tehetség (bár csak valamilyen szinten konyítok a zenéhez), de nem is botfülű. Én is attól félek, mint a kedves válaszoló ismerőse férje: nehogy elszaladjon a ló, mert nagyon sikeres informatikus, szemtelenül (nem nagyképűségből) jól keres, és (a maga területén) elismert programozó. Nagyon félek, hogy ezt "holmi gitározgatásra" lecseréli. Tudom, kicsit szigorú vagyok. :(

2010. jún. 26. 23:31
 30/31 anonim ***** válasza:
a basszeros vagyok, azért azt nehagyd, hogyha jól keres, az állását feladja a gitárjáért, akármennyire szerelmes is bele. maximum ha már van zenekarja, és turnéznak éjjel nappal, de nemhiszem, hogy ez a közeljövőben ,vagy egyáltalán létrejönne. jó dolog zenélni, meg álmokat dédelgetni, én is szeretnék minőségi zenét játszani másoknak, de hát mire van ma igény ....
2010. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!