Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem "rocksztár" akar...

A férjem "rocksztár" akar lenni. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem kamu a kérdés. Engem egy kicsit zavar (gyerekesnek tartom). Értetlenül állok a helyzet előtt. Mit tegyek? Támogassam?
2010. jún. 26. 22:20
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok. Az nem áll fenn, hogy nem ismerném eléggé. Ti hogy hagytok teret a másiknak, pl.: a hobbijában? Egy hülye párhuzam jutott eszembe, de olyan, mint a született feleségekben... :(
2010. jún. 26. 22:22
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

támogasd de húzd meg a határokat pl pénzköltésben mert jöhetnek rossz idők is

és ha nem jön össze akkor meg ott leszel megvigasztalni őt :)

2010. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele a dolgot, egyébként nem olyan egyszerű rocksztárnak lenni, emellett ha mégis összejönne neki, nem tudnátok valami sokat együtt lenni, és a média megrontaná. gondolkozzon el rajta :D
2010. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hogy milyen hangja van????
2010. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Áhh... Nem igazi rocksztár, csak úgy képletesen. Köszi! Nem tudom még mit reagáljak néha... :S
2010. jún. 26. 22:35
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szabadidejében szórakozik egy amatőr zenekarban, akkor hagyd, hobbinak sem utolsó. De ahhoz, hogy rocksztár legyen, nem elég ilyen Megasztár és X-faktor-féle akármikben fellépni. Sok évig kell zenét tanulni, kell tudni kottát olvasni, sokat gyakorolni, énekelni, egyszóval nem elég hallás után Bikicsunájnak lenni.
2010. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Olyan tűrhető. :D Amúgy gitározni szeret, de az szörnyű. :S És hát elég drága volt a gitárja. :S Amikor mondom, hogy most inkább ne gyakoroljon (most diplomáztam (tanultam), úgyhogy sztem joggal), akkor azt mondja, hogy demotiválom... :(
2010. jún. 26. 22:37
 8/31 A kérdező kommentje:
A ti párotoknak mi a hobbija, és mikor gyakorolja?
2010. jún. 26. 22:39
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

Pont úgy, mint egy gyereket! :D

ÁÁÁ nem... Szerintem ez egy jó hobbi is lehetne... munkában ugye összegyűjti az ideget... heti párszor gyakorol a bandájával... levezeti az ideget... otthon pedig kedves :)

Minden embernek megvana hobbija...:P

Addig engedd neki, amíg olyat nem csinéál, hogy ha 10 év mulva visstzanézi elsüllyedjen a szégyentől! V ne merje megmutatni a gyerekének:P

Szerintem!

19/f

2010. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Itt ez az oldal, vegyen fel egy-két számot és töltse fel. A netes közönség majd eldönti, értékeli-e, amit tesz. [link]
2010. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!