Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem "rocksztár" akar...

A férjem "rocksztár" akar lenni. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem kamu a kérdés. Engem egy kicsit zavar (gyerekesnek tartom). Értetlenül állok a helyzet előtt. Mit tegyek? Támogassam?
2010. jún. 26. 22:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Bíztasd, mondd, hogy tanuljon, gyakoroljon. Ha fékezed, rád fog haragudni, amiért nem sikerül, és sose bocsátja meg. Ha támogatod, de nem sikerül, akkor nem rád fog haragudni. És mindamellett sikerülhet is akár. Hagynod kell, hogy kipróbálja magát, keresse az útját, keresse az álmai megvalósítását, ehhez mindenkinek kellen, hogy joga és lelkesítő társa legyen.
2010. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tud gitározni, dobolni vagy énekelni?
2010. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz! :) 19/F, kedves válasz volt. Amúgy informatikus, ha ez jelent valamit. :D Szóval, kicsit elefánt a porcelánboltban, de azért természetesen imádom, csak a gyakorlatban nehéz erre ráérezni... :)
2010. jún. 26. 22:43
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy réges-régi barátom, aki szeretett vadászni és szeretett játszani a gitárján egy amatőr zenekarban. A felesége azonban gyűlölte a hobbijait, erre beköltözött a kisszobába és úgy járt-kelt, ahogy akart. A felesége szerint vezető ember ne legyen ilyen "léha". A végén öngyilkos lett, kikészítették a munkahelyén. Ja és az özvegy a temetőben látványosan gyászolt! Utána azonnal kidobta a lomtalanításkor a holmijait. Akármi legyek, ha valaha is szerette.
2010. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
47%
Sex, drugs, rock&roll. Ha ez a mottója akkor ne sok jóra számíts.
2010. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Gitározni jól tud relatíve, csak hát gyakorol és gyakorol és a hátamat "hasgassa" :D, ha mellé fog. :( Néha úgy érzem, hogy gátat szabok neki, de azért anyagi vonzata is van ennek... :( Amúgy köszi mindenkinek!! :D
2010. jún. 26. 22:46
 17/31 A kérdező kommentje:

22:44 Félelmetes, amit írtál. Csak kívülről látni más, mint nap-mint-nap hallgatni, de megszívlelendő, amit írtál. Épp ezért kérdezlek TITEKET, nem akarok rossz társ lenni.


Áhh, nem az a mottója, csak a barátok előtt! :D

2010. jún. 26. 22:49
 18/31 anonim ***** válasza:
Tanuljon és gyakoroljon sokat, van ilyen számitógépes program is, ami segít. (Most nem jut eszembe a neve). Ha valami tetszik, dicsérd meg, egy a lényeg: hagyd, hobbi mindenkinek kell. (Én fotózok pl.).
2010. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

guitar pro 5

a program neve

2010. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%

19/F vagyok

Hát akkor neki is jól illik a hobbihoz:D Bár az én Gimis infótanáromból is azt lehetett kinézni, hogy maximum bélyegeket gyűjt... Aztán kiderült, hogy van egy zenekaruk ( amibe az iskola másik infótaráa is játszott:D ).

A nevük Legszebb férfikor... Azthiszem... Hát én csak 1 számukat hallottam azt hiszem... de nem emlékszem milyen volt :D


Az lenne a rossz, ha nem tudna gitározni és ezzel leégetné amgát mindenhol... Mint a koleszos szobatársam... 1 éve ismerjükl egymást... februárig híresztelte h ő miylen nagy gitáros és blablabla meg dobos ...

Aztán februárban felhozta a gitárját... hát... őőő 2 számot tudott úgy igazán játszani a többit meg ...:S

Igaz én semmit se tudnék mert közöm nicns a zenéhez :D De nem is híresztelem:D

2010. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!