Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem tudom...

Most mit csináljak? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Van egy lány és én nagyon szeretem, már vagy 10 éve barátok vagyunk. De van egy pasija és kijelentette a lány hogy házasodnak. Szerintem amúgy se lett volna jó a kapcsolatunk mert az apja rasszista...így se nézi jó szemmel hogy a lánya egy japánnal barátkozik pedig kiskorom óta itt élek. Most szomorú vagyok miatta. Nem szeretnék ott lenni az esküvőjükön mert úgy rosszabb lenne, pedig meghívtak én még semmit nem mondtam. El kellene mondanom neki de nem merem. Nem akarom elrontani az egészet mert amilyen jószívű és érzékeny biztos megsajnálna. De ez nekem így nagyon rossz, már évek óta szeretem de nem akartam hogy szakítsanak mert akkor biztos nagyon szomorú lenne :(.

Sajnos elfelejteni nem tudom de azt se szeretném hogy szakítsanak miattam mert látszik hogy boldogok. Mit csináljak?:(

22/F


2010. jún. 26. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el. De csak egyszer, és megnézed mit reagál.


Ha téged választ, az jobb hosszútávon mindenkinek - még a vőlegénynek is, mert jobb ha az ilyesmi az esküvő előtt derül ki.


Ha nem téged választ, az meg neked jobb. Ha kimondod, akkor nem marad benned az érzés örökre, le tudod zárni magadban a dolgot és el tudsz kezdeni továbblépni. Nem marad benned a "mi lett volna ha" érzés vagy remény.

2010. jún. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mennének szét, ha annyira szereti a párját, akkor miért mennének attól szét, hogy te közlöd a hírt.

Más lenne az, ha ő is szeretne téged, akkor lehet, hogy szétmennének.

Szerintem mondd el neki esküvő után, mert ha valóban érzékeny típus, akkor el is ronthatod a kedvét.

2010. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha eddig nem bírtad neki elmondani,most már ne kavarj be. lépj tovább
2010. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este elmondtam neki. De nem vártam meg hogy mit fog rá mondani...azóta hívott már de nem vettem fel. Legközelebb felvegyem?
2010. júl. 2. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!