Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem tudom...

Most mit csináljak? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Van egy lány és én nagyon szeretem, már vagy 10 éve barátok vagyunk. De van egy pasija és kijelentette a lány hogy házasodnak. Szerintem amúgy se lett volna jó a kapcsolatunk mert az apja rasszista...így se nézi jó szemmel hogy a lánya egy japánnal barátkozik pedig kiskorom óta itt élek. Most szomorú vagyok miatta. Nem szeretnék ott lenni az esküvőjükön mert úgy rosszabb lenne, pedig meghívtak én még semmit nem mondtam. El kellene mondanom neki de nem merem. Nem akarom elrontani az egészet mert amilyen jószívű és érzékeny biztos megsajnálna. De ez nekem így nagyon rossz, már évek óta szeretem de nem akartam hogy szakítsanak mert akkor biztos nagyon szomorú lenne :(.

Sajnos elfelejteni nem tudom de azt se szeretném hogy szakítsanak miattam mert látszik hogy boldogok. Mit csináljak?:(

22/F


2010. jún. 26. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
amit a jó szamuráj tenne
2010. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Liba, liba, liba, apró pici liba.

Minek is mennék már én el a lagziba?

Minek is énnékem olyan lakodalom,

amibe'a babám maga a menyasszony?"

Ez egy magyar népdal, bizonyítja, hogy a problémád ősi keletű.

Most már ne zavard meg a menyasszonyt az érzéseiddel, ha eddig nem tetted!Van egy magyar mondás: az idő mindent begyógyít...Őrízd meg ezt az érzést, és nézz más lány után!Én is egy érettségi találkozó után vallottam be egy oszt. társamnak, mennyire szerettem titokban 4 évig. Azt mondta, ha szólok, minden másképp alakulhatott volna. Ha szólok. De már késő volt. Majd egyszer elmondod neki.

2010. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
El kéne menned az esküvöre hogy le tud magadban zárni ha látod hogy boldog mással és szereted el tudod engedni utána meg vessd bele magad a bulizásba és keres valaki mást.
2010. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hátha nem is annyira biztos még az a házasság. Menj oda, és mondd meg, hogy szereted szerelemmel, legyen a feleséged, ne kössöön mással házasságot, csak veled. Lehet, hogy a lány erre vár. Ne mafláskodj, ha nincs benned bátorság, megérdemled a sorsod. Lehet, hogy a japán felfogás más mint ami a magyaroknál szokás. "Kézbe kéz és szembe szem, minálunk így szokta a szerelmes"... (ez a Bánk bán-ból van)

Ha mégsem jön össze, akkor legjobb, ha keresel egy japán lányt, akivel jobban ismeritek egymás szokásait, felfogását. Vannak itt nagyon szép japán lányok, meg Kínából, vagy Thai -földről valók is. Persze, ha te csak azt az egyet szereted igazán, a magyart, akkor ne késlekedj, hátha még van esély!

2010. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A japánok tényleg szeretik kimutatni az érzéseiket :O hehe^^olvastam :D


Hát ez egy nehéz döntés :S. A lány mennyire boldog azzal a fiúval? Látszik rajtuk vagy csak mondják? Mert ha nem akkor érdemes lenne neki elmondani. Vagy szerintem azt is csinálhatod, hogy elmondasz neki mindent és ha könnyezni kezd akkor öleld meg vagy valami. Utána adja magát. És utána kiderül minden, hogy kit szeret.

2010. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én őt szeretem. Csak mi van akkor ha elmondom neki és miattam szétmennek vagy valami? Mert nem csak mondja hanem látszik is hogy boldog azzal a fiúval és hogy a fiú is szereti őt. Nem akarok rosszat senkinek...az apja meg is ölne ha megtudná hogy miattam mentek szét. Lehet hogy hagynom kellene őket. Vagy szóljak neki?:/
2010. jún. 27. 12:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Te kedves fiú lehetsz. Szerintem mond el neki! Hátha még van esélyed. Amúgy ha nincs akkor könnyen találsz mást, a magyar lányok nagy része szereti a japán fiúkat :)


http://www.youtube.com/watch?v=hTxlN4CxseE&feature=related

2010. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ez velem is éppen most történik meg,csak én a lány helyében vagyok. most lettem menyasszony erre kijelenti a 10 éve ismert legjobb pasi barátom hogy évek óta szerelemmel szeret és beleőrül a gondolatba h más felesége leszek. kedvelem őt és ha egy évvel ezelőtt szólt volna most lehetne másképp is de szeretem a vőlegényem és senkiért nem hagynám el már. nagyon idegesítő h minden nap zaklat ezzel,mondtam már neki h mi a helyzet de mintha nem akarná felfogni.nem hívom meg az esküvőmre és ha így folytatja nagyon bunkón el fogom küldeni a pics*ba
2010. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben egy kicsit puhatolóznék a lánynál, hogy mit tenne ha megtudná, hogy valaki szerelemmel szereti évek óta?

Ha tényleg nagyon szeretik egymást akkor nem zavarnék bele a kapcsolatba, de ha bizonytalan a házasságban és a fiúban akkor bevallanám neki.

2010. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Békélj meg a gonolattal, hagyd a kapcsolatukat.
2010. jún. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!