Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha apám, anyám is...

Mit tegyek, ha apám, anyám is alkoholista?

Figyelt kérdés
Folyamat veszekednek. Verekednek. és ha merek szólni akk én kapok! Az a legrosszabb hogy még elmenekülni se tok! Még külön szobám sincs ahova bezárkózzak. El kéne költöznöm! De hova? 17 éves vagyok még csak középsulist! Pénzt nemtudok honnan szerezni!
2010. jún. 26. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Bp környékén,akkor tudok segíteni.
2010. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés. Honnan van pénzük, ha alkesz mind a kettő? Na és akkor hogy tud net-hez jutni... SÁNTIKA...
2010. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
attól még élhetnek jól.
2010. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

19:12 nem kamu a dolog! attól mert isznak a szüleim lehetnek nekem is dolgaim... van gépünk netünk nyomtatónk dvdnk tvnk telefonunk stb stb... azért ezeket az alap dolgokat én is kitudtam könyörögni!

köszönöm a válaszokat...de sajna nemigazán segít rajtam egyik se! nem fogok sehova fordulni mert az én fejem égne...a rossz pletyka terjed legjobban és nem szeretném ha rólam beszélni minden ismerősöm...diákmunkát pedig már tavaly nyáron is kerestem és semmi...:S amúgy nem budapesti vagyok...Baranyában lakom...

2010. jún. 26. 19:42
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én apám is nagyon durván alkoholista és agresszív, ami végig kísérte az egész gyerekkoromat, és mérhetetlen sok lelki sérülést és fájdalmat okozott. Nem tudtunk sehová sem elmenni, mert attól féltünk, hogy megöl, ha meg tudja, hoy mire készülünk. Most már felnőttem (22L), és dolgozom...gyermekotthonban! Nem tudom, hol laksz, de itt Budapesten, sok jó színvonalú, új építésű, modern, családias lakásotthon, gyermekotthon van, ahol mindenük megvan a fiataloknak. De leginkább egy biztonságos, támogató környezet! Ha visszamehetnék az időben, akkor biztos kérném az állami gondoskodásba vételemet. Háromféle képpen kerülhet állami gondoskodásba egy gyermek, és a három mód közül az egyik, hogy a gyermek kéri. Szóval Te is kérheted!!Sajnos a szüleid megváltozni nem fognak, ezt biztosan tudom! :(

2010. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, most látom, hogy nem budapesti vagy...minden esetre, gondold át, a környezetednek nem kell tudnia, hogy otthonban laksz, elég, ha annyit tudnak, hogy elköltöztél! Főleg, ha a szüleid még agresszívek is...gondold át, kérlek...
2010. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem mek gyerekotthonba az tuti... nem nekem valló az! itt mag van szinte mindenem...csak a szüleim tűnnének el a képből...
2010. jún. 26. 23:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Na,azóta megoldódott a problémád?
2010. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!