Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnánk meg őket végre?

Hogy találhatnánk meg őket végre?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom,hogy jó helyre írok e,mert a kérdésem igazából sehova se passzol,de azért leírom és aki tud kérem segítsen!

Édesanyám diák korában több hónapig élt Németországban távoli rokonainknál,és utána 1-2 évig levelezett is a családdal miután hazajött,de egyszer csak megszakadt a kapcsolat.Elég módos család volt,két gyerekkel,akik most 30 évesek lehetnek.Most szeretné velük újra felvenni a kapcsolatot,de sehogy se megy.A levelein található cím már nem jó,valószínű elköltöztek,vagy ilyesmi.Próbáltuk iwiwen is,de semmi eredménye a keresésnek.Hol tudnánk őket megtalálni,úgy hogy címet nem tudunk?Csak név,életkor áll rendelkezésünkre,meg kb a végzettségeik.Anyumat annyira boldoggá tenné,ha megtalálnánk őket,olyan boldogan emlékezik vissza rájuk.Hol keressük őket?Vagy hogyan? Kérlek segítsetek,várom az ötleteket...


2010. jún. 26. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Az iwiw az egy magyar oldal, és mint írtad, az a család német.

Sajnos fogalmam sincs, hol találhatnátok meg őket, talán nézzetek szét a facebook.com és a twitter.com oldalon.

2010. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, most látom, hogy távoli rokonok, így jogos volt az iwiw ötlet is.

Remélem sikerül. Esetleg nincs olyan rokon, aki ismeri mindkét családot? Talán valamelyik ismerősének az ismerősének az ismerőse tud róluk valamit.

Első voltam

2010. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az ottani lakásbejelntő hivatalban próbálj utána érdeklődni,hátha tudják,hogy hova költöztek. Vagy a volt szomszédaiknál is lehet (személyesen) érdeklődni.
2010. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Máltai szolgálat én úgy tudom tud segíteni.
2010. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A régi címen lakókat kéne megkérdezni elöször, hogy ök mit tudnak.

Volt munkahelyet, ilyesmit esetleg nem tudtok? Ott is lehetne kérdezni.

Ha tudjátok merre laktak esetleg egy környékbeli újságba lehetne hirdetni, aztán lehet, hogy kinnt is nagy meglepetés lenne. Gondolom tud vki németül a családban. Talán nem költöztek messzire.

Ha kisváros volt, ott szinte mindenki ismer mindenkit (nekem is vannak kinnt rokonaim).

2010. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A facebook egy nemzetközi közösségi oldal. Ott is próbálkozhattok.

Ezen kívül a google is a barátod!

2010. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Facebook-on találtunk két olyan nevűt amilyent keresünk,valószínű ők már ez unokák,most várom a választ mert írtam nekik=)Iwiw-en semmi találat nincs=S Egy német oldalon regeztem,ott egy találat volt,megfelelő név, életkor de más egyezés nem volt.Várok még ötleteket.

Máltai szolgálattal hogy vehetném fel a kapcsolatot?

2010. jún. 27. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a facebook lehetséges, akkor talán az orkut, vagy twitter is
2010. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!