Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak 9 éve, és anyummal és nevelő apummal

élek jelenleg. Nővérem már anyuka lett, és a férjével elköltözött egy másik helyre. Viszont én sokat szenvedek itt a Budapesten, mindig pánikrohamot kapok, és gyakran nem érzem jól magam itt, és mikor apunál leszek, sokkal jobban érzem magam, tudok normálisan aludni, és enni. És apummal beszéltem erről a költözésről, és mondta, hogy szívesen átvenne engem hozzá. Viszont új hely, új suli, minden új lesz, és szerintetek mi lenne a legjobb? Költözzek apuhoz, és kezdjek egy új életet élni, vagy maradjak anyuval? Hátha segíteni fogtok pár hasznos tanáccsal....



2018. nov. 26. 16:53
 1/6 anonim válasza:
55%

Költözz!


Ha mégsem jön össze, akkor még mindig visszamehetsz anyádhoz, vagy ott a kolesz vagy a pasid/csajod.


Mit veszíthetsz?

2018. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Apudhoz menj,a neveloapád tett amugy vmi megjegyzést utalást h nőként tetszel neki lehet emiatt a szorongás alvásgond. Oda költözz ahol nem félsz elaludni mert ennek vmi oka van..
2018. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nincs jó viszonyom a nevelő apuval, nagyon más, szigorú, és nem szeretem sok minden miatt.....Az anyukám teljesen megváltozott, amióta összejött a nevelő apuval. :( És 5-6 év alatt annyi ideg gyűjtött bennem, hogy már pánikbeteg lettem, és egyáltalán nem vagyok jól...
2018. nov. 26. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a költözés a jó megoldás. Hány éves vagy?
2018. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
A nőket sajnos jobban érdekli az aktuális mozaik darab és h tartásdij beérkezzen,mint h anyák is a régi már nem illik a képbe nekik,ezért nem kéne h ők kapják a gyereket..
2018. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, és lány.
2018. nov. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!