Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az "extra"...

Mi a véleményetek az "extra" nevekről?

Figyelt kérdés

Most nem a külföldről átvettekre gondolok, tőlem a Real Madrid-fan nevezheti a gyerekét Raulnak, a sorozatfüggő meg Izaurának. Az amerikai nevekkel sincs semmi bajom (Dzsenifer, Krisztofer és társai).

Nade amilyen neveket az egyik barátőmmel találtunk! Szellőke, Felhőke, Havaska, Tavaszka, Málna... Egy ismerősöm lányának van egy ovistársa, akit Fahéjnak hívnak.

Ti adnátok ilyen neveket a gyereketeknek?


2010. jún. 26. 17:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Apa tanított egy Afroditét, de a lány apja görög volt, szóval ez érthető.

Az átvettekkel nekem annyi bajom van, hogy idiótán kell írni. Ha ennyire át akarjuk venni, írjuk le rendesen!

2010. jún. 26. 19:37
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Megvertek majd, de nekem tetszenek ezek a nevek. Nekem a Dzsenifertől áll fel a szőr a hátamon, meg a Krisztofertől. BOCSI, de így gondolom. Mondjuk tanárnőm lányán haltam: Boróka :D, sztem már a Napsugár sokkal szebb. Közeleg a bababállalás, nekem (és a férjemnek) ezek tetszenek, bár lehet hülyének nézni: Aurél, Csanád, Hunor, Csongor, Farkas, Örs,Hedvig, Flóra, Anasztázia, Fanni, Lili. Aztán a mi babánk is csak felnő valahogy! :D Én nem tartok a csúfolástól, a csúfolás a csúfolódót minősíti...
2010. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem mit kell félteni ezeket a gyerekeket. Ha akarja megváltoztatja, ez elég jó indok szerintem. Am meg ha nekem lenne ilyen nevem én választanék egy másikat, hogy úgy szólítsanak m ez fos. jah és a g.ciznek ak megverem. am lány vagyok :))
2010. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
90%
20:14 Nekem a felsoroltak közül csak az Aurél és az Anasztázia nem tetszik, a többi szép keresztnév. A véleményem viszont szubjektív: ismerős egy Aurél (Réli), de feláll a szőr a tarkómon, ha látom. Anasztázia a Hamupipőkéből a gonosz mostohatestvér.
2010. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
20:14, az Anasztázia nekem is tetszik, általánosságban, az általad felsorolt nevekkel nincs bajom, tetszenek. Egyedül talán az Aurél nem jön be, nem a stílusom.
2010. jún. 26. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!