Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az "extra"...

Mi a véleményetek az "extra" nevekről?

Figyelt kérdés

Most nem a külföldről átvettekre gondolok, tőlem a Real Madrid-fan nevezheti a gyerekét Raulnak, a sorozatfüggő meg Izaurának. Az amerikai nevekkel sincs semmi bajom (Dzsenifer, Krisztofer és társai).

Nade amilyen neveket az egyik barátőmmel találtunk! Szellőke, Felhőke, Havaska, Tavaszka, Málna... Egy ismerősöm lányának van egy ovistársa, akit Fahéjnak hívnak.

Ti adnátok ilyen neveket a gyereketeknek?


2010. jún. 26. 17:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%

most képzeld el szegény michelle wild (vad kati) lányát...

ha őt vad málnának hívnák....XD XD XD

am utálom én is az ilyen neveket...., és tuti nem adnák a gyerekemnek ilyen b*zi nevet.

2010. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
97%
majd az én gyerekemnek meg Nagy Kuplunglamella lesz a neve.. pff miért nem jók a megszokottak? nekem a Barna mint név is fura, meg az Ibolya, Piroska is.. nem tudnék élni vele.
2010. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Ja, és ismerősöm mesélte mikor náluk voltunk, hogy a Fahéj nevű kislánynak van egy tesója, és az is valami fűszernevű. Sajna magára a névre nem emlékszem.
2010. jún. 26. 17:21
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Leopold az egyik rokonom xDD
2010. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
64%
évzárón mikor mondtak egy nevet, ami a Jonatán volt, szakadtunk a röhögéstől. szegény :D
2010. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
:)) Jót nevettem :) Nálunk még nincsenek elterjedve az ilyen nevek, szerencsére...
2010. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát elgondolkodom ezeknek a szülőknek az értelmi képességén. Gyermek korában, ill. felnőtt korában elég fura helyzetek alakulhatnak ki a név miatt, s később a gyermek is "áldhatja" a névadókat.
2010. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk olyan volt,hogy Sötét Barna meg Nagy Ivó.

Szerintem is nevetséges,bár én nem csak ezekkel a nevekkel vagyok így.Nehezen tudnék elképzelni pl. egy 40 éves Bencét,Gergőt vagy Mátét is.....

2010. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát én soha nem csúfolnék senkit, de eszembe se jutna ilyen nevet adni a gyerekemnek.


Jonatánnal mi a baj?xd

2010. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
56%

szia!

ilyen nevet nem adnék!a lányom neve Vanessza lett.az enyém Andrea,sajnos.mindig Bandi voltam!:(

2010. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!