Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ennyi lenne most már?

Akkor ennyi lenne most már?

Figyelt kérdés
Egyre többet érzem azt, hogy bármit csinál a párom engem az idegesít és feldühít, tudom, hogy jobban hisztis is vagyok a kelleténél de naponta legalább egyszer gondolkozok rajta mi lenne, ha vége lenne, és közönyös vagyok. Lehet az is benne van, hogy a heti 7 napból 6-ot biztos, hogy átbeszélünk vagy együtt vagyunk, és nem tudom mit csináljak, mért vagyok így vele. Valaki volt már így?
2010. jún. 25. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. ugyanez a szitu. 2év vagyunk együtt, a két év alatt max 15x nem találkoztunk.

az a megoldás,h nem kell a 7napból 6ot együtt lenni,hanem csak 3-4-et:)

2010. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad mennyi idősek vagytok, s mióta vagytok együtt - sokminden függ ettől! A közönyösséggel azért vigyázz, mert valószínű azért érzed így mert állandóan melletted van, töltsetek pár napot külön, s meglátod milyen érzések lesznek benned.
2010. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ennyi lenne. Lehet, hogy csak meguntad és szükséged van egy kis magányra. Beszéld ezt meg vele és legyetek egy pár napot külön. Így rájöhetsz mit is érzel igazán. Aztán pedig ha úgy alakul frissítsétek fel valamivel a kapcsolatot. Sok sikert!
2010. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En is voltam mar igy. Barmit csinalt baratom, idegesitett, meg ha kedveskedni akart az is...aztan elgondolkodtam, hogy miert van ez. Akkor pont munkat kerestem, es eleg stresszes voltam, erre fogtam, de aztan beismertem magamnak is, hogy mar elmult a szerelem, az a legnagyobb baj...es szakitottam inkabb.
2010. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő 20 én 19 és 1 éve vagyunk együtt
2010. jún. 25. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vége van. Ha most idegesít később még jobban fog. nekem is volt ilyen és vége is lett. Fiatalok vagytok, ne szenvedjetek, válasszatok másik párt. Ha nem bírjátok egymás nélkül, akkor max összejöttök megint.

2010. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nem akarom/akarnám beismerni, hogy elmúlt :D Leélném vele az életem, de egyszerűen már csak úgy van nekem, úgy vagyok vele..Lehet tényleg a sok együtt töltött idő miatt, bár ezt ő meg nem értené meg, pedig mostanában ő is ideges, csak azért mert én ilyen vagyok.
2010. jún. 25. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Tipikus se veled se nélküled kapcsolat,jól látom?
2010. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megfojtjátok egymást.

Több szabadságot,programot a másik nélkül,akkor fog kiderülni világosan számodra,hogy tényleg unod már, vagy csak az összezártság hozta ki belőled.

2010. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már közönyös neked, és unod, akkor miért akarnád leélni vele az életed?? Főleg ilyen fiatalon? Keress új párt, akivel izgalmas, szenvedélyes lesz a kapcsolatod. Ráérsz még beleunni egy kapcsolatba majd 50 évesen, ne élj már most így. Kár már erőltetni a dolgot, ha idegesít, közönyös vagy, akkor lépj!
2010. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!