Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen mamám?

Csak nekem van ilyen mamám?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem. Apumnak az anyja. Elég fura,nincs sok barátja/barátnője. Eléggé beképzelt,magamutogató ellentétben papámmal. Amikor ott vagyok mindig azt kell csinálnom,amit ő mond,és csak olyan ruhában lehetek,amit Ő vett. Képzeljétek el,hogy milyen lehet...egyszerűen utálok oda járni. Tudni kell,hogy anyum,és apum mamám miatt hagyták el egymást.

Oké,eddig ez még el is ment,mind addig,míg apum meg nem halt. Mamám azóta teljesen megbolondult. Naponta 3* megy a temetőbe. Órákon keresztül ott van. Gondoljátok el,hogy néz ki az a sír. Mivel nem 1 városban van a sírhely,és az én otthonom,ezért kb. hónaponta 1 * megyek el,mondjuk nem csak azért,mert messze van. Amikor megyek a temetőbe,akkor papám anyjának a sírjára is szoktam virágot rakni + apum sírjára is,ami mamám anyjának a sírja is. De mamám az anyósának a sírjáról leveszi mindig azt a virágot,amit én viszek..és ezt biztosra tudom. Mindig mondja mamám,hogy oda ne vigyek virágot,mert teljesen felesleges. + amikor élt az a dédim,csak titokba mehettem oda,mert mamám eltiltott onnan. Mamám és anyukám utálják egymást. Ha mamámmal vagyok mindig szidja anyukámat...de anyukám soha nem szokta őt szidni. Amikor kicsi voltam engem mindig elkényeztetett,amit nem szerettem már akkor sem,mert kivételezett velem,a féltesóimat meg le se sz@rta..

Én már nagyon unom,és a ballagásomon is kivert 1 balhét,azóta nem kerestem,és most megint én vagyok a rossz... :S Azt pedig kihagytam az egészből,hogy eltitkolták előlem,hogy apukámnak volt 1 felesége(több,mint 10 éven keresztül),amit a temetésen tudtam meg. Nem az a baj,hogy volt,hanem az,hogy éveken keresztül átvertek.

Bocsi a sok rizsáért,de ezt én már nem bírom...


2010. jún. 25. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
ne menj hozzá és kész
2010. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ott van papám...
2010. jún. 25. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Annyira sajnálom! Engem az a gondolatod fogott meg, hogy a mamád leveszi a sírról a virágod, meg hogy oda nem teheted! Szörnyű! A titok ami pedig kiderült még rosszabb érzés lehet! Annyira sajnálom! Tudom már írtam ezt a mondatot a gondolataim elején, de nem tudok semmilyen jobb tanácsot írni. Én ügyet sem vetnék rá, ergo le se kakálnám, max csak a papára figyelnék. A legjobb módszer a rosszindulatú emberek ellen ha nem veszed figyelembe. Tapasztalat! 29/n :)
2010. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. jún. 25. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiség, még jól is esett leírni! Úgyis most egyedül vagyok! Beh! :( DE fel a fejjel! Viszont elképzeltem ahogy nem törődve mamiddal a papáddal beszélgetsz, s közben ő pukkad a saját hülyeségében. Vicces szokott lenni! :)
2010. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én szüleim is a nagymamám miatt mentek szét. És ő is hasonlóan diktátor, még így öregkorára is. Egyszerűen igényli a figyelmet, de ha beszélsz vele, akkor csak ilyen semleges dolgokról szabad, mert mindig veszekszik. Egyszerűen csak szard le. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, alakíts ki egy saját kis megemlékezőhelyet a szeretteidnek, és oda vidd a virágot, maradj anyukáddal.
2010. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte ugyanez volt a helyzet, zsarnok egy nagyim volt (de megváltozott papa halála óta) még anyut is megtépte mert babakoromban kivitt a stranda, meg hogy mutogatja magát bikiniben(beteges) na mindegy. Aztán, ahogy papa meghalt kezdett rájönni,hogy ez így nem jó, mert én is csak papa miatt mentem -több mint 10 éve meghalt :(- és volt egy két balhénk amikor kimondtuk én is és anyu is amit gondolunk.Azóta halad a korral támogat minket, és belevaló nagyi lett (igaz 80 éves) de imádom :) Nem arra akarok kilyukadni, hogy papádnak meg kell halnia, Isten ments, de "egy két" odamondás nem árthat sajnos.
2010. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is apukám anyukája ilyen. Ráadásul mi velük is lakunk ááááááá. Mindent megtett éveken keresztül hogy a szüleim szétváljanak, anyukámat is gyűlöli, de apukámat (saját fiát) mégjobban. Nekünk is folyton szidja. Amúgy én megvagyok vele, mert az arcunkba velünk mindig rendes, de a hátunk mögött kibeszél.
2010. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát Nekem jó,hogy nem vele kell laknom...akkor szerintem világgá mennék..
2010. jún. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!