Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonlítasz a testvéredre?

Hasonlítasz a testvéredre?

Figyelt kérdés

Azonos neműek vagytok?Hány év van köztetek?

Én és a nővérem közt 3 év van(én is lány vagyok).Kívülállók,barátok,rokonok egyre gyakrabban mondogatják,hogy mennyire hasonlítunk.Osztálytársak,haverok,akik eddig nem látták a nővéremet,el vannak képedve,hogy olyan,mintha ikrek lennénk.Nem csak külsőleg,hanem belsőleg is.Ugyanaz a stílusunk,a hajunk,a méretünk,gyakran egyszerre hívjuk egymást,úgy hogy mindkettőnknek foglaltat jelez:).Sokkal szorosabb a kapcsolatunk,mint egy átlagos testvérpárnak.Most van egy komolyabb kapcsolat,és sajnos akaratom ellenére féltékeny vagyok,mert több időt tölt vele,mint velem.Túlságosan ragaszkodom hozzá(ő is hozzám,mindig aggódik értem),már előre félek,mi lesz ha az élet elválaszt mindet egymástól?Ha országok állnak közénk?

Szerintetek ez beteges?Ti hogy vagytok vele?


2010. jún. 25. 17:44
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én 16/L nővérem 22/L.Jég és tűz.Külsőre egyáltalán nem hasonlitunk,nekem kék és szőkésbarna hajam van,neki barna szeme és fekete haja.Belsőleg,hááát...szintén ég és föld,azt hiszem.Néha összekapunk,de egyébként jól megvagyunk,de nem vagyunk összenőve:D.
2010. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

1Nővérem(33) van,2bátyám(31)(22).

Mostanába sokan mondják hogy olyan vagyok mint a nővérem(külsőre),bár egy két ember azt is mondja hogy olyan "nagy a szám"(ne a számra gondolj) mint neki.De viszont van oylan aki szerint a nagyobbik bátyámra hasonlítok(szókimondó,ami a szívén az a száján,néha beszólogatós).

Legjobban szerintem a 22éves bátyámhoz húzok,őhozzá jobban ragaszkodom(mi minden megbeszélünk 1ütt,megérzem ha valami van vele+ sokmindent vele kapcsolatosan,ő ért meg jobban stb),aki csak 5perccel idősebb nálam.

Na meg az idősebb bátyámhoz(ő is csak velem tud megbeszélni mindent,bennem bízik.stb) is kötődöm,a nővéremhez annyira nem mert kétszínű,a barátok sokkal fontosabbak mint a családja(tesók,szülők)stb .

Az ikertesómmal mindent eggyütt csinálnánk(ha én éhes vagyok akkor ő is,ha nem tudok aludni akkor ő sem tudstb stb.Én nagyon sokmindent megérzek vele kapcsolatban,még azt ha már nincs 1ütt a bnőjével.


22/L

2010. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ja az idősebb bátyám és nővérem barna hajú,kék szemű.

Mi az ikrek fekete hajú és barna szeműek vagyunk.Ja amúgy ha én költözöm egy munkahely miatt,akkor ő is jön velem.


Most semmi nem jut eszembe,majd még írok.

22/L

2010. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ja természetesen a bátyámra(22)hasonlítok belsőre,sokmindenkin segítünk,de rajtunk senki.De ezugyanígy van az idősebbik bátyámmal is.Igazán nem is akarok soha hasonlítani a nővemre(se külsőre,se belsőre),mert kétszínű,beképzelt,gyáva(!).

22/L

2010. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Két lánytestvérem van, mindhárman ikrek vagyunk (25 évesek).

Egyáltalán nem hasonlítunk egymásra se külsőleg, se belsőleg. Kiskorunkban egyik tesómmal még hasonlítottunk valamennyire, de most már nem.

2011. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!