Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonlítasz a testvéredre?

Hasonlítasz a testvéredre?

Figyelt kérdés

Azonos neműek vagytok?Hány év van köztetek?

Én és a nővérem közt 3 év van(én is lány vagyok).Kívülállók,barátok,rokonok egyre gyakrabban mondogatják,hogy mennyire hasonlítunk.Osztálytársak,haverok,akik eddig nem látták a nővéremet,el vannak képedve,hogy olyan,mintha ikrek lennénk.Nem csak külsőleg,hanem belsőleg is.Ugyanaz a stílusunk,a hajunk,a méretünk,gyakran egyszerre hívjuk egymást,úgy hogy mindkettőnknek foglaltat jelez:).Sokkal szorosabb a kapcsolatunk,mint egy átlagos testvérpárnak.Most van egy komolyabb kapcsolat,és sajnos akaratom ellenére féltékeny vagyok,mert több időt tölt vele,mint velem.Túlságosan ragaszkodom hozzá(ő is hozzám,mindig aggódik értem),már előre félek,mi lesz ha az élet elválaszt mindet egymástól?Ha országok állnak közénk?

Szerintetek ez beteges?Ti hogy vagytok vele?


2010. jún. 25. 17:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

köztünk 1 év 2 hónap van napra pontosan :) ő is lány...és ég és föld köztünk a különbség...mindig ha buliztunk hozzá vagy hozzám jöttek úgy oda, hogy tetszik a barátnőd...erre mindig közöltük h a tesóóóóm...régen nagyon jo kapcsolatunk volt...most már nem igazán...túl sok mindenben nem értünk egyet...de igyekszem vele jóban lenni...szeretném ha újra ugyanolyan jó lenne a kapcsolatunk...:)amúgy én pl sokkal nehezebben engedtem kirepülni a fészekből mint anyuék...mivel mellettem úgy nőtt fel, én vigyáztam rá...hiába ennyire kevés köztünk a különbség, mégis mindig valahogy kisebbnek tűnt...a mai napig...egyáltalán nem betege a ragaszkodásotok...én is igy vagyok a hugimmal:) sőt szerintem sokkal jobb, mintha nem törödnétek egymással...:)

21L

2010. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

három év van köztem és az öcsém között, külsőleg nagyon, belsőleg annyira nem hasonlítunk.


18/f

2010. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Én hasonlítok a bátyámra, pedig lány vagyok. Anyunak idegen emberek mindig azt mondják, hogy milyen jól sikerültünk. Mikor kicsik voltunk, mindenki csodált minket, mert olyan nagy szemünk volt és babaarcunk (mondjuk még mindig). Belsőleg is hasonlítunk, ugyanolyan zenéket szeretünk, meg ugyanolyan a humorunk és a stílusunk.

Én 16/L, Ő 20/F

2010. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok!:)

én mindig is szerettem volna egy báttyót de hát nem sikerült:)

2010. jún. 25. 17:55
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

én 17 F vagyok,de a hugomra nem hasonlítok,ő 13 l,ő tanul,én nem,ő nem szereti a diszkos zenét,én igen :D

stbstb

2010. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, van két öcsém, 5 illetve 8 évvel kisebbek mint én. egyáltalán nem hasonlítunk :)

21/L

2010. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 16/f a tesóm 16/l ikrek vagyunk.. és nagyon szeretjük egymást. :d én őt szeretem a legjobban a világon..hát eléggé hasonlítunk külsőre de belsőre én más vagyok.. azért..
2010. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát én lány vagyok, a testvérem fiú szemünk meg a hajszínűnk hasonlít.de ennyi. nálunk 5 év a korkülönbség, mindig ő vitt el bulizni néha együtt buliztunk, aki rámmászott annak elvolt dőlve a sorsa..:D De hhát elkell engedni.. nem beteges mert tesók vagytok, csak rossz érzés hogy telik az idő. és egyre idősebbek leszünk, ő már házasodni készül, és külföldön fog élni.! de hát hétvégente találkozzunk.! Megy az élet tovább!
2010. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Csak félig. Féltestvérek vagyunk, 12 év van köztünk.
2010. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 vagyok és van 2 bátyám.

Az egyik 30éves, a másik 28. A fiatalabbikkal olyanok vagyunk mitn 2 tojás:) ugyanolyan a modorunk, kb ugyanott van az arcunkon az anyajegy:D És ha neki fáj valamilye, akkor nekemis, és forditva:) És ez nem vicc, pl: neki fáj a torka, nekem a mandulám. Neki a térde, nekem a bokám.:)

Az idősebbikkel nem jövök ki jól, nagy a korkülönbség, és sok az ellentét.

DE a fiatalnak van családja, babájuk, szoval nemsok ideje jut már rám.

2010. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!