Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonlítasz a testvéredre?

Hasonlítasz a testvéredre?

Figyelt kérdés

Azonos neműek vagytok?Hány év van köztetek?

Én és a nővérem közt 3 év van(én is lány vagyok).Kívülállók,barátok,rokonok egyre gyakrabban mondogatják,hogy mennyire hasonlítunk.Osztálytársak,haverok,akik eddig nem látták a nővéremet,el vannak képedve,hogy olyan,mintha ikrek lennénk.Nem csak külsőleg,hanem belsőleg is.Ugyanaz a stílusunk,a hajunk,a méretünk,gyakran egyszerre hívjuk egymást,úgy hogy mindkettőnknek foglaltat jelez:).Sokkal szorosabb a kapcsolatunk,mint egy átlagos testvérpárnak.Most van egy komolyabb kapcsolat,és sajnos akaratom ellenére féltékeny vagyok,mert több időt tölt vele,mint velem.Túlságosan ragaszkodom hozzá(ő is hozzám,mindig aggódik értem),már előre félek,mi lesz ha az élet elválaszt mindet egymástól?Ha országok állnak közénk?

Szerintetek ez beteges?Ti hogy vagytok vele?


2010. jún. 25. 17:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

18:00ás vagyok. mondanom sem kell, hogy ez már több mint testvéri kötődés, a lelkitársam, annak ellenére hogy ő férfi minden női dolgot is és szerelmet is megtudok beszélni vele!

Nem beteges a ragaszkodástok! Jó dolog ez, főleg ha kölcsönös:)

2010. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Több mint 6 év a korkülönbség köztem, és az öcsém közt (23 éves lány vagyok). Külsőre és természetben is óriási a különbség közöttünk. Sajnos elég zárkózott természete van, közös témáink sem nagyon vannak, sokszor napok telnek el úgy, hogy egyáltalán nem is beszélünk. Ennek ellenére sikerült nála elérnem azt, hogy a legbizalmasabb, legkényesebb kérdésekben kikérje a véleményemet, amit a szüleimmel esetleg nem merne megbeszélni.
2010. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Arcra és alkatra hasonlóak, mentálisan én agresszívabb vagyok mint az öcsém.Mindig megvédtem igaz 12év van közöttünk.
2010. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

1 bátyám van, 2 év korkülönbség.

Belsőre annyira nem hasonlítunk, külsőre annyiban , hogy hasonló gesztusaink vannak, tehát ugyanúgy nevetünk, nézünk, beszélünk stb..

De kb ennyi.:)

20/L ---- 22/F

2010. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, nővérem 20. Mindketten lányok. Szerintem teljesen máshogy nézünk ki, de hitték már azt, hogy ikrek vagyunk (nagyon sokszor). :) Mindenben egyetértünk, teljesen azonos a gondolkodásunk, az életfelfogásunk...stb. A hangunk is egyforma, telefonban mindíg összekevernek minket. :) Csak néhány apró dologban van eltérés. Pl.: tesóm szereti a zenecsatornákat nézni, én meg nem. :D Kb ennyi a különbség köztünk. Együtt élünk és együtt is maradunk örökké. Bár volt egy nagyon nehéz periódus a kapcsolatunkban, amikor kiderült, hogy az apánk azt hiszi, hogy van köztünk (tesóm és én köztem) valami szerelmi és szexuális kapcsolat... Akkor annyira kiábrándultam az apámból és a világból. Nem értem, miért számít "betegesnek", hogy én inkább vagyok a testvéremmel, mint bárki mással. És miért kell egyből valami beteg elméjű összefüggést látni a dolgokban. Csak szimplán jobban szeretjük egymást, mint bárki mást. Egyszerűen szeretünk együtt lenni. De nagyon sok jóbarátomtól megkaptam már, hogy ez beteges és nem normális. Én akkor is szerencsésnek érzem magam, hogy van egy tökéletes testvérem és soha de soha nem leszek egyedül a világban, mert ő mindíg ott lesz nekem. :)
2010. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem egy húgom (20) van. Szerintünk nem hasonlítunk külsőleg (én rövid szőke haj, pár kg felesleg, ő hosszú barna, nagyon sovány), de mindenki más azt mondja, hogy nagyon hasonlítunk.

Belülről ég és föld vagyunk. Elég kemény zenéket hallgat, fura filmeket néz, alapból művész beállítottságú (rajzol, fest, szobrászkodik), én meg imádok nevetni, és könyveket meg tudományos cikkeket bújok.

És ennek ellenére mégis hihetetlen kapocs van köztünk. Tudom, mire gondol, tudom, mit fog mondani és vice versa.

(Szerintem ebben az is közrejátszott, hogy elég rossz gyerekkorunk volt, és sokszor magunkra, ill. egymásra voltunk utalva.)

Imádom!!!

22/L

2010. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

18:09 komolyan mintha én írtam volna.

jó látni,hogy nemcsak mi vagyunk így egymással.

tudom hogy rá mindig számíthatok,hogy bármi történjen,ő mindig ott lesz nekem.

2010. jún. 25. 18:32
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 nővérem van. Azt mondják, hogy a legidősebb nővéremre hasonlítok nagyon. Szerintem nem, mert ő sokkal szebb volt 20 évesen, mint én most. Másik nővérem nagyon okos, szóval rá sem hasonlítok.
2010. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én 19L ő 25F.Szinte csak külsőleg hasonlítunk egymásra.Alig van olyan belső tulajdonságunk,ami a másikra is jelemző.DE a világon mindennél jobban szeretem őt,nagyon sokat tett már értem,szóval nagyon jó testvér.
2010. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Nekem 3 féltesóm van:P:)

Egy lány anyaiágról (20 év van köztünk), külsőre az arcunk hasonlít és azt mondják, hogy mikor nővérem kicsi volt, olyan kedves volt mint én. De belsőre mások vagyunk:)

Egy fiú és egy lány apaiágról: külsőre nagyon hasonlítunk egymásra mind a hárman:D-pedig csak féltesók vagyunk:P

2010. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!