Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat, vagy túlreagálom?

Zaklat, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Férjem 1éve összejött egy nővel, aki sokkal idősebb nála, elköltözött tőlem, és a gyerekétől. Nagyon sokat veszekedtünk akkoriban, nem volt nehéz szétrobbantani minket. Nemrég visszajött hozzánk, boldogok lennénk, jobban kijövünk mint bármikor, de a nő folyton hívogatja, napi szinten 5-10 alkalommal. Ő eleinte azt mondta nem akar goromba lenni, de volt, hogy már kiabált is vele, hogy ne zaklassa, mégis ugyanúgy jönnek a hívások, üzenetek. Számot nem akar váltani mert céges telefon,és elég új. Én emelt fővel bírtam ki az elmúlt hónapokat (a nő meg azért is hisztizett, ha felhívtam apát, ha a gyerekkel volt valami) de most már komolyan be vagyok dühödve, nagyon jól meglennénk, csak emiatt van feszültség. Ráadásul az anyósom odavan azért a némberért,és üzenget smsben h anyósommal mit beszélnek. (Mi nem beszélünk vele, mert nagyban hozzájárult a szakításunkhoz) Túlreagálom, vagy ez már tényleg gusztustalan?
2010. jún. 25. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem,hogy miért van ma ilyen sok frusztrált nő,aki szerint csak a férj lehet a hibás,ha a házasság megromlik. Mindig mindkét fél hibás! Miért kell azonnal elválni,a gyereket félárvává tenni,ahelyett,hogy folyatosan karbantartanák a kapcsolatot. Megkell beszélni a gondokat,és együtt megoldani azokat. A család érdeke fontosabb,mint a hamis női önérzet! Ha ezt belátnák a sok

mindenért megsértődő nők,akkor kevesebb lenne a válás és a szerencsétlen,apa nélkül felnövő gyerek!

Neked pedig azt javaslom,hogy a férjed mondja meg a nőnek,hogy feljelenti zaklatásért. Ha egy cégnél dolgoznak,akkor a férjed szólhat a főnököknek is a nő zaklatásáról. Az anyóst pedig szintén a férjed tegye helyre. Lehet,hogy ez kellemetlen eljárás,de csak ez lehet hatásos.

Még egy: ok nélkül ne gyanusítgasd a férjedet,mert az nem vezet jóra!

30 éve házasságban élő nő!

2010. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt mondják,a férj a hunyó, azoknak mondanám,vannak ám olyan nők akiket nem érdekel a "nem",akkor is nyomulnak tovább.Nekem van egy barátnőm,aki azt is megcsinálta,hogy az élettársa mellett összejött egy sráccal,azaz inkább ráakaszkodott,hívogatta,ment a melóhelyére állandóan....A fiú már nagyon unta,de a lányt nem érdekelte,csak ment hozzá.Az élettárs is megtudta az egészet,és az lett már a végén a dologból,hogy az élettárs és a fiú összebeszélt,megbeszélték a dolgokat,egyik sem akarja hogy a lány a fiúhoz járjon,de az csak ment.Olyan is volt,hogy a lány ment a sráchoz,ott találta az élettársát,mindkét srác nekiesett,hogy mit keres már megint ott,de a lányt még ez sem tántorította el,még utána is ment a sráchoz.

Tehát kérdező,igen,ez már zaklatás,onnan kezdve,hogy a férjed már kiabált is a telefonba a nővel,de az csak hívogatja.Talán próbáljátok ki,hogy mikor hívja a férjedet,mindig te vedd fel a telefont.Próbálj ki minden stílust a nővel szemben.Kedves,kérő,goromba,agresszív,gúnyos...Esetleg olyat is megjátszanék,mikor beszélek a nővel,édesen,kélyesen beszélnék a férjemhez mintha épp kényeztetne.Ha valóban le akarja koptatni a férjed a nőt,ő is beszállhat a "játékba".:)Erre már csak lekopik!:)

2010. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%

Tény,hogy egy kapcsolat megromlása számos esetben mindkét fél hibája,DE NEM MINDIG!!!Ezer,meg egy olyan kapcsolat fut zátonyra,ahol apuka megy a f@rka után,miközben anyuka otthon mit sem sejtve főz,mos ,takarít,gyereket nevel,és azt gondolja,minden rendben...Apuka meg szemlesütve ölelgeti sokáig gyanútlan anyut.Ennyit erről.

Itt meg aztán nyilvánvaló,hogy apuci füle mögött van a vaj,elvégre senki nem fogott pisztolyt a fejéhez,hogy elhagyja a családját!

2010. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tény, hogy a problémákért mind a ketten hozzájárultunk, ezért is döntöttünk úgy, hogy külön kéne folytatni. még az is bocsánatos, hogy megpróbálta mással amikor úgy nézett ki, nincs tovább. de nem vagyunk meg egymás nélkül, amíg külön voltunk barátként próbáltunk szót érteni, és így oldottuk meg a gondokat, hogy most már nem veszekszünk. de nincs jogunk új életet kezdeni?
2010. jún. 25. 18:18
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jogotok van, és szerintem sem nézeget már másfelé a párod. A nő viszont hihetetlen, undorító! Miért nem tudja egy csomó nő felfogni, hogy nem? A férjednek kell megértetni vele, mi van, ha kell, nagyon durva hangnemben. De szerintem a nő már csak azértis csinálja, hogy megrontsa a kapcsolatotokat. Ha neki nem jó, nektek se legyen az! Nem szabad hagynotok, hogy elrontsa a kapcsolatot egy ilyen nő, aki megalázkodik egy pasinak, aki elhagyta. És hogy nyomul anyósnál, az még gusztustalanabb!
2010. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!