Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat, vagy túlreagálom?

Zaklat, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Férjem 1éve összejött egy nővel, aki sokkal idősebb nála, elköltözött tőlem, és a gyerekétől. Nagyon sokat veszekedtünk akkoriban, nem volt nehéz szétrobbantani minket. Nemrég visszajött hozzánk, boldogok lennénk, jobban kijövünk mint bármikor, de a nő folyton hívogatja, napi szinten 5-10 alkalommal. Ő eleinte azt mondta nem akar goromba lenni, de volt, hogy már kiabált is vele, hogy ne zaklassa, mégis ugyanúgy jönnek a hívások, üzenetek. Számot nem akar váltani mert céges telefon,és elég új. Én emelt fővel bírtam ki az elmúlt hónapokat (a nő meg azért is hisztizett, ha felhívtam apát, ha a gyerekkel volt valami) de most már komolyan be vagyok dühödve, nagyon jól meglennénk, csak emiatt van feszültség. Ráadásul az anyósom odavan azért a némberért,és üzenget smsben h anyósommal mit beszélnek. (Mi nem beszélünk vele, mert nagyban hozzájárult a szakításunkhoz) Túlreagálom, vagy ez már tényleg gusztustalan?
2010. jún. 25. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod, tényleg gusztustalan!
2010. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez zaklatás..
2010. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Huh jó, hogy egyetértetek velem, hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat, de úgy éreztem ez most nem olyan.
2010. jún. 25. 17:34
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez az egész szitu büzlik.

Ha csak nem úgy mentetek szét hogy a nö akkor még nem volt.


De ha elhagyott a nö miatt aztán ott nem jött be a nö akkor még is csak jó leszel te. De azért a növel erösen tartja a kapcsolatot. Nekem fura én így nem élnék.


Ha egyszer megcsalna a párom, lehet megbocsájtanék neki. De ha azt érezném hogy hát a nö nem jött be és csak ezért jön vissza, akkor nem venném vissza. A másik meg ha még is vissza venném, biztos az utolsó húzása lenne, és ha csak egy utalás lenne a másik nöre szedhetné a sátorfáját.


Vagy is nem hiszem hogy a nö hibája ez, ez csak is a te imádott férjed hibája. Ha ö ne tud szakítani a nöjével akkor minek van veletek. ès ne mond nekem ha a férjed elhajtaná csúnyán a pics@ba, akkor a nö hivogatná. A nö érzi hogy van esélye.

2010. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért elgondolkodnék a helyedben biztos,ami biztos alapon,hogy vajon tényleg minden kapcsolatot megszakított-e Vele a férjed,és hogy tényleg nem fűzik-e még ehhez a nőhöz gyengéd érzelmek.Meg ha új a céges (nem privát!) telefon,akkor honnan is szedi a számát a nő?Lehet,hogy én személyesen beszélnék a nővel,és tisztáznék Vele egy-két dolgot,valamint játékszabályt.Valószínűleg nem ismernék sem Istent,sem embert.
2010. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is a férjed a hunyó, neki kell leállítani, feltéve, ha akarja. Hiszen ő hozta a nyakatokra a nőt.

Nem akarja megbántani? Egye meg, amit főzött.

Téged megbánthat azzal, hogy nem rázza le a nőt?

Választania kéne, csak nem akar vagy nem tud.

Hidd el, a feszkó oka nem a nő, hanem a férjed.

2010. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, tényleg nagyon gáz lehet ez a nő, de igazat adok a többieknek, akik azt mondják, hogy a férjednek kellene lerendezni! Ha nem lenne közöttük semmi, akkor a nő felfogná, hogy vége és békén hagyná...lehet, hogy a férjed sem fejezte ki magát akkor elég világosan... De minden esetre, mondd meg a férjednek, hogy minél hamarabb koptassa le a nőt, mert te fogod kidobni, ha nem teszi...állj a sarkadra és ne hagyd, hogy szórakozzanak veled!!!
2010. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"De ha azt érezném hogy hát a nö nem jött be és csak ezért jön vissza, akkor nem venném vissza." valószínűleg minden férfi azért megy vissza a feleségéhez, mert a másik nem jött be...

Sajnos vannak piócák, levakarhatatlan nők, akik nem tudják elfogadni, ha elhagyják őket. Tisztázni kéne a férjeddel, hogy pontosan mit is akar, mert az is lehet, hogy tartozása van a nőnek, ígért valamit, csak ezzel nem dicsekszik. Szabj rövid határidőt, hogy vessen ennek véget, eleget tűrtél már, de a helyedben a nővel is elbeszélgetnék.

2010. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1éve amikor megromlott a viszonyunk akkor jött ugyanarra a munkahelyre az a nő. Nagyon nem bírtuk már egymást és beszélgettünk róla,. hogy hagyni kéne, és akkor jöttek össze. Onnan tudja a csaj a számát, hogy egy a munkahelyük, de apa hetek óta itthon van szabin, és átkérte magát más telephelyre, hogy ne találkozzanak, nélkülünk sehova nem megy, ezért vagyok biztos benen, hogy nem találkoznak, így az én fülem hallatára történt kihangosításban, amikor először normál hangnemben aztán kiabálva közölte, hogy hagyjon minket békén. Tudom, hogy a férjem is bőven hibás a kialakult helyzetért, de abban is biztos vagyok, hogy már csak ránk koncentrál.
2010. jún. 25. 17:51
 10/15 A kérdező kommentje:
17:51 nem találkoztam sosem a nővel, de egyszer már telefonon megkerestem, azzal jött, hogy csak át kell valamit adnia, nem akar már semmit. Ezek után jött az üzenet páromnak, hogy így meg úgy szereti és h menjen vissza hozzá. Olvastam :S
2010. jún. 25. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!