Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Így nagyon nem jó

Mit tegyek? Így nagyon nem jó

Figyelt kérdés

Engem pár éve örökbe fogadtak és csak én nem vagyok vér szerinti gyerek. Van egy 14 éves lány és egy 16 éves fiú. Az a baj hogy a fiú nem hagy békén soha. Mindig próbál olyanokat csinálni hogy nekem rossz legyen és mindig csúfol csak mert nem vagyok magyar. Már nagyon idegesítő és hülyén is érzem magam itt. A lány az kedves és próbálja leállítani a bátyát de nem sikerül. Kb 10 évesen egyszer leléptem miatta de a szomszéd megtalált és vissza kellett jönnöm, megkérdezték hogy miért de inkább nem mondtam rá semmit mert akkor még jobban csesztetett volna. Nem akarok senkinek szólni erről mert úgyis én szívnám meg. Már inkább ki se megyek a szobából csak ha muszáj és direkt kerülöm őt. Egyformán foglalkoznak velünk szóval nem értem mire jó ez. Mit tegyek?

12/f


2010. jún. 25. 14:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Észreveszik és szólnak is érte. Csak az a baj hogy őt nem érdekli. És amikor nincsenek ott akkor sokkal durvább.
2010. jún. 25. 17:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi lehet a baja a nagynak? Azt gondolja, őt nem szeretik eléggé? Valami baja tutira van, amit így akar leplezni. Talán anyukádéktól átmenetileg több törődésre lenne szüksége, amellett persze hogy szigorúan leállítják a piszkálódásait.

Ne vonulj vissza, kérj segítséget a szüleidtől meg a lánytól. Megkérdezheted tőle azt is, mi az igazi baja veled (ha van oka egyáltalán).

2010. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
videózd le.. nekem van egy barátnőm akinek a kisöccse tuti beteg agyilag, amikor a szüleivel vannak olyan mint egy angyal, de ha egyedül akkor a nővéréhez pengéket, késeket, széket, asztalt, cipőt, stb. dobál. elég durva. és aztán még fenyegetőzik hogy ha elmeri mondani nagyon megbánja. szerintem kisebbségi komplexusban szenvednek (vagy féltékeny rád) szerintem mindenképpen szólj a szüleidnek, ha kell többször is!
2010. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De hát semmivel nem szeretnek jobban engem mint őt. Velem is ugyanolyanok mint vele.
2010. jún. 28. 14:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán ez a baja. Nem veszi be az éretlen agya, hogy az örökbefogadott gyermek ugyanolyan, mint a született.
2010. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!